bacağa yapışan testislerin birden çözülmesi

efenim biz erkeklerin testisleri her zaman aynı şekilde kalmazlar,soğukta büzüşürler,sıcakta esnerler,ne kadar temiz olursa olsunlar bazen bacağın genital bölge ile birleştiği yere doğru yapışırlar.yapışma durumu hemen çözülemeyen bir durumdur ve bu olay sizi dışarda yakaladıysa kötü görüntüler oluşabilir,bazılarının umurunda olmaz yapışık yapışık gezer,bazıları dışardan el yordamı ile çözmeye çalışır,bazısı direk olaya dalar elini pantolondan içeri sokar falan.

bir durum vardırki hava sıcaktan soğuğa döndüğü andır esnemiş ve bacağa yapışmış olan testis birden havanın soğuması ile büzüşme yoluna gider ve yavaş yavaş bacağınızla olan siyam durumundan vazgeçer o an inanılmaz güzel bir andır,rahatlama anıdır,sevme anıdır,dünyaya pozitif gözlerle bakma anıdır,hele bir de ara ara yapışır çözülür bu testiscan hoş eder adamın içini.
bunun devamında da bacağa yapışıp acıyan kıllar vardır.
erkekleri baletleştiren yapışma, çözülme durumu.
boxer giyenler için sıkıntı yaşatmayan ancak slim giyiciler için yer yer pişikli krizler yaratabilen ayrılma hali. yaz aylarında ve çokça terleyenler için daha da fena tabi.