bazı heteroseksüel erkeklerin çok yakışıklı ve seksi olması

işte böyleleri beni çok yakıyor... böyle görüyorsun, belki konuşuyorsun ama işte asla olmayacak şeye medet umuyorsun. zaten yakışıklı ve seksi olması artı puanlarını arttırken bir de hetero olması sebebiyle o ulaşılamamazlık hissi kişiyi iyice gözümde büyütecek bir konuma gidiyor. bunlar yüzünden ne soğuklarda ne ateşler mi basmadı yoksa ne sıcaklarda cehennem azapları mı yaşamadım kendime hakim olucam diye.

bi de bunların radarım ( eskiden çok güvenirdim ama bence baya bi bozuk) sebebiyle gay gözükebilecekken gay olmayanları var ki... neden tanrım neden
aslında tamamen heteroseksüel olduklarından dolayı çok seksi ve çok yakışıklı gelebilirler . çünkü imkansızdırlar . gerçi heteroseksüel de kalmadı bu devirde yaw öyle gayler var ki , ayırdı zor diyorum haha .
kimin homoseksüel kimin heteroseksüel olduğu gerçekten bilinmediği bir dünya da yaşarken kısıtlamalardan uzaklaşarak bazı insanların çok yakışıklı ve seksi olması demenin zor hallerinden biridir.

açıklama için; o heteroseksüel bir kadın dediğin yarın bi gün bir kadına aşık olabiliyor. o eşcinsel dediğin yıllarca öyle sandığın aslında hetero çıkabiliyor. çok değişik durumlar. örnekleri de mevcut.
sokak da yürürken kız arkadaşının elinden tutmuş göbeği sallanan o yakışıklılar yok mu. hani kolunda bi kadın olmasa yine bir ihtimal. ama böyle olunca karalar bağlıyorum