bearların kıyafet sorunu

(bkz: bear manler)
(bkz: bear men)
(bkz: turkilish)

oduncu imaji ile cozulebilecek kiyafet sorunu. giy bol kareli bir gomlek, mis gibi.
fazla abartilmamasi gereken bir durum. giyinmeyi bildikten ( arayip bulduktan ) sonra hicbir sorunun olmadigi asikar.
neden hep bir b.pitt havalarina girmeler? daracik t-shirt?ler falan? moda havasi da ne ki? bol, rahat giyinmek gibisi var mi acaba? ayrica giydigin elbise de sen kendini begendiysen geriye kalanlar lanet birer teferruat.
mavi jeans ciddi bir bear dostu koleksyonlarında büyük bedene ciddi yer veriyor üstelik pek çok marka aksine orta yaş memur modasından öte tasarım çizgisini büyük bedene bozmadan taşıyor, ayıcanlara tavsiye edilir... birde kilolu olmak tamam giysi bulmada sorun olabilir ama yine herşey kişinin tarzında bitiyor bunu unutmayın bulduğunuzu almayın kendi çizginizi bozmayın ve arayın kombinleri kafanızda bitirmeden tekleme parça kıyafet almayın*
ya o değil de bear olsun olmasın * koca koca adamların * hala t-shirt giymelerine anlam getiremiyorum. hadi tamam lan t-shirt de giy ille giymek istiyorsan ama ne bileyim kesimi düzgün düz renk bir şey giy. kaldıki atletik bir vücuda sahip olmayanların çok nadir üzerinde güzel durur t-shirt. o kadar kasacak bir şey yok. giy gömleğini çek pantolonunu çık işte dışarıya. ama hayır işte ille fark yaratmamız gerekiyor tasarımlarla mucitlerle ben tekim falan.
bence olmaması gerekendir. yani dışarıda istediğin gibi takıl. evde kıyafete ne gerek var. *
vardır... çünkü kıyafet giymemesi gereken canlardır. doğayı kim zapt-ı rapt altına alabilmiş ki?