berber dayaması

11 mayıs itibariyle kaldığı yerden devam edecek olan eylemdir. *
şu yasaklı günlerde sınırsız dayayabilme vaadiyle birini kandırıp saç traşı olmayı planlıyorum.
hiç yaşamadığım ve muhtemelen hiç yaşayamıyacağım bi durum. çünki o sandalyeyi kaplıyamıyorum hep ortalıyorum dolyısiyle bana ulaşması için önce kıyıya paralel uzanması lazım
güzel bir aktivite bunun için berberime sabahları giderim kimse olmasın die ve kollarımı kolluklara koyarım elime sıcak ve yumuşak aletini dayar.
herkesin başına gelen hadise. ancak ben berber tarafından da bakıyorum. berberin değdirdiğini farkettiği anda dikkatli davranıp geri çekmesi gerekmiyor mu? o değdirmede durmanın başka açıklaması var sanki. ben kolumu çekmek zorunda kalıyorum.

bir de bunun asker berber olanı var. askerde veya orduevindeki berberlerin dayaması olayı var ki konuyu bir üst noktaya çıkartan bir şey.
kısa hikaye zamanı, iyi okumalar...
berbat bir saç traşı sonrası fellik fellik düzelttirmeye yeni bir berber arıyordum. semtin çoğu berberini az çok biliyordum ve berbattıları. yeni bir berber bulma umuduyla semtimizin aşağılarına doğru yürümeye başladım. dışarıdan mütevazı gözüken bir berberdi, içeri girip selamunaleykum aleykumselam kısmından sonra durumu açıkladım. hoş adamdı, benim boylarımda, slim fit, temiz ve bakımlı bir görünüşü vardı. kardeşim ayaklarına işte seni şimdi traş etsem daha kötü olacaktır, bu saçın da güzel çay içer misin? sohbetine döndü olay. tabii bu esnalarda tokalaşmalar, omuza elle temaslar vardı. dükkanın önünde havadan sudan güzel sohbetledik. çayımı içtim kalktım. saçlarım uzayınca, güzel bir tıraş için sözleştik.

saçlarım uzadı, gittim. yine aynı samimi ve tatlı karşılama. basit hafadan sudan muhabbetler. normalde berber koltuğunun kol kısımlarına kollarınızı koymazsanız size o şekilde bir temas imkansızdır. o gün oldukça rahattım ve hiçbir berbere dayatmamış olan ben yaktım gemileri. koltuğa güzelce kuruldum. kollarımı da ilk kez dayanaklara koydum. başladı traşım. uzanırken ufak deymeler başladı, gittikçe de arttı. elime dahi değmeye başladı sertleşmiş bulge. ikimiz için de pek sorun oluşturmuyordu. ama keşke dükkanın kepenklerini kapatıp deri koltukta sevişmeye başlasaydık. yok, olmadı. tıraşı harikaydı. artık berberimi buldum diyebilirim. hem güzel saç tıraşı hem de heyecanlı berber koltuğu fantazileri. bu arada dayamak istemeyen dayamaz, bunu unutmayın. isterseniz kol kısımlarına yatın. yine de berberin vucudu size değmyecekse değmez.
kayseri ve çevresinde yaşayan ve daha fazlasını isteyen arkadaş varsa berber var mesaj atın
  • /
  • 3