berber dayaması

https://www.bobiler.org/etiket/degdirme
dayayacak berber arayıp bulamamak ile sonuçlanacak eylemin başlagıcı olan başlık. *
türkiye'de ki berber müsterilerinin kanayan yarasıdır. daha küçük yaşlardan beri tanık olabilirsin. avrupa'da da böyle midir, diye merak ediyorum.
çok üzülerek belirtmeliyim ki çocukken sıkça yaşadığım durumdur. o zamanlar anlamamıştım, ama gittiğimiz askeri berberlerde, "asker abiler" traşı yaparken hep bunu yaparlardı. ben bu durumu yıllar sonra fark ettim. çünkü hep ellerini öyle daha rahat kullandıklarını düşünmüştüm.
not: üzülme sebebim bu olayın açıkça taciz olmasındandır.
ibnelik olsun diye yapan berber hareketidir.
bir kez başıma geldi,onda da kibarca dirsek attım,bi daha da gitmedim,gitseydim de yapmazdı heralde.
berber değdirse nolur,değdirmese nolur.başınıza gelse de tav olmayın,gardınızı alin.
berberiniz yakışıklı ve hoşsa veya sizin hoşunuza giden bir tipi varsa, o berberin dayamasından hiç rahatsız olmazsınız.
berberin sizle gevşek ve yumuşak bi ses tonu ile muhabbet edip, başınıza hafiften okşar gibi uysalca dokunması ve nihayetinde saçınızı(ve tabi yüzünüzü de) köpürtüp yıkaması kadar mükemmel bir şey değildir ama hepsi kombine edilirse çok daha iyidir.

başıma gelmişti bu bahsettiğim durum. bi daha da öyle bi berber bulamadım. herif resmen içgüdüyle yaşıyor gibiydi. bi (umursamaz)doğallık, bi uyuşukluk. oldukça maskülen bi erkeği böyle kedi gibi haliyle görmek bi başka. berberden çıktığımda resmen aşıktım adama. anlatılacak gibi değil.
bu kodumunun berberleri niye bana dayamıyor hiç ya?! hepsi gayet mesafesini koruyor. önlüğün altından kolumu da yana doğru açıyorum bazen
ama şu berber pipisine denk gelemiyorum bir türlü. bir kere olmuştu sadece ergenken. koşa koşa osbir çekmeye gitmiştim traş olduktan sonra. gusül artı berber sonrası yıkanma da beraber halledilmiş oldu. güzel zamanlarmış.

dayayan berber veritabanı oluşturabiliriz arkadaşlar durum çok ciddi. türk gayler olarak yaşayabileceğimiz en public erotizm bu!
küçükken haz aldığım ve defalarca saçımı kestirdiğim sarışın bir berber vardı, elimi bilerek kenarlara koyar ve değdirmesini beklerdim, bazen öyle ileriye giderdi ki berber koltuğuna sıkıca tuttuğum elin tüm zerresiyle gencin aletini hissederdim. küçüktüm pek bir şey anlamazdım ama hoşuma giderdi, adam benle konuşmaya başladığında nutkum tutulur konuşamazdım o adrenalinden, küçüklük işte. şimdi anlıyorum küçük yaşta tacize uğramışım, haberim yokmuş. bu arada 12-13 yaşlarındaydım.
owww neler öğrendim , hiç yaşamadım galiba. hatırlamıyorum ama çok garip ve terbiyesizce . resmen gizliden gizliye taciz.
henüz hoş bir berbere denk gelmesem de her yaştan müşteri profilini görünce insanın berber olup beğendiği müşterilerden istemsizce makas alası tıraş losyonu sürüyorum ayağına yanaklarını okşayısı geliyor.
her ne kadar yakışıklı seksi olsa da(ki türkiyedeyiz namümkün) itici bir şeydir.
bir sıcaklık, bir yumuşaklık.

eskiden sık sık farklı berberlere giderdim. bir kez gittiğim bir berberde geçici olarak duran bir ağbi vardı. dükkanın sahibi başta oradaydı, konuşuyorlardı, sonra gitti. emanetçi arkadaş saçımı kesmeye başladı. yok dayamadı aslında, o yüzden anlatmıyorum. çok tatlış bişeydi. tombik seni. neyse işte bu böyle sakin sakin, kıtır kıtır saçımı kırpıyor, bir yandan da benle konuşuyor. konuştuklarımız klasik berber muhabbeti, okuyo musun çalışıyo musun nerelisin falan gibi şeyler. tombik o kadar aheste ki, yalnız elleri değil sesi de yavaş, kısık, çabasız; böyle yumuşak, dingin bir ses tonuyla benle konuşup bana sorular sorarken ben de onu tedirgin etmemeye çalışan ses tonumla kesik kesik cevaplar veriyordum. bir yandan da boşta kalan parmaklarından birkaçının ucuyla başıma dokunurken saçımı kesiyor. aslında ne konuştuk hiç hatırlamıyorum ama o hırıltılı sesini hâlâ anımsar gibiyim.
sonra o güzel elleriyle saçımı da yıkadı. bu anlattığım adamın dokunuşlarında büyü gibi bir şey vardı sanırım. sesi de kafama dokunması, saçımı yıkayıp kafa derimi ovalaması da iç gıdıklayıcı, mayıştırıcı bir özellik taşıyordu. o zamanlar öyle bir şey yoktu (ya da —popüler değildi— vardı da ben bilmiyordum), şimdi asmr yapmış diyebiliyorum. çok iyi berberdi, öyle eyesemar yapan başka berberler aradım, aynı yere üst üste birkaç kez de gittim ama ne o adamı ne de onun gibi saç kesip yıkayanı bulamadım.
bir de sanki ben bu hikayeyi burada daha önce de anlattım gibi hissettim şimdi. olsun dönüp karşılaştırırım anlattıysam.
orada konuşulanlardan aklımda kalan şey tombik'in o akşam taksiye çıkacağıydı. her işi denemeye kalkan, bir sürü arkadaşı (belki akrabası) olan bir adammış demek ki.
tombik burayı okuyorsan bir şey yapmana gerek yok tatlım. berberliğe geri dön yalnızca.
yıllardır aynı berbere giderim dayadığını hiç görmedim ama benim berberin dar skinny pantolonunun altında fırlayan öyle güzel bi götü var ki birgün ben dayamak istiyorum:)) sırf bu yüzden taşınmama rağmen hala aynı berbere gidiyorum.o benim saçı sakalı keserken ben aynadan onun kaseyi kesiyorum.çocuğun hafif feminen bir tarzı var, yıllardır yürüsem karşılık verir mi acep diye düşünürüm ama evli olduğunu da bildiğim için cesaret edemiyorum.
yıllardır rastlamadığım durum. son zamanlarda gittiğim berber gayet yakışıklı. her fırsatı kolluyorum ama olmuyor işte olmuyor.
berberi doğru seçerseniz dayamaz:

bu da bonus:
oldukca hoş olan berberimin, traşı gereğinden fazla uzatarak elimin olduğu yeri hizalayarak alenen bastırarak yaptığı eylemdir. elim koltukla berberin bastırdığı yerinin arasında baya baya sıkıştığı için çekemediğim ama çekmeyi de beğenim doğrultusunda istemediğim için hoşuma giden küçük aksiyondur.
her berber bunu yapar. abartmayın. zaten o berberler evlidir, size yar olmazlar.
  • /
  • 2