birden hortlayan serdar ortaç cover'ları

dikkatimi çeken durum. öyle cover'ların arasında aylar falan da yok yani. arka arkaya salınıyor hepsi resmen.
ne oldu yine varını yoğunu kumarda kaybetti de yok fiyatına mı sattı şarkılarını bu herif? hadi sattı diyelim, hepsi illa arka arkaya çıkacak diye mi talimat verdi acaba? z kuşağını yakalamak istiyor desem, esenyurtta gaziosmanpaşada falan yaşayanlar anca hedef alınabilir bu şarkılarla. bir z kuşağı olarak yarısına kadar bile gelemiyorum şarkıların.
önce gülşen-edis ikilisi, sonra aleyna tilki, semicenk, şimdi de göksel... aleyna hariç diğer üç şarkı da berbat edilmiş bu arada. yani serdar ortaç'tan daha kötü bir ürün nasıl ortaya çıkarabiliyorsunuz anlayamıyorum. her türlü bakkal pop gerçi, ne kadar iyi olabilir?
vol 2 olarak 20 şarkı çıktı bir anda. dağ fare doğurdu da diyebiliriz. bir kısmı 3 yıl önce kaydedilmiş cidden kaliteli aranjeler ki hemen fark ediliyor yarısı da yeni kaydedilmiş arabesk repçilere söyletilmiş çok kötü düzenlemeler. şarkılar arasında bu kadar aranje farkı olması ve kakafoni olmasının sebebi bu. bazı şarkılar roberto cavalli gibi bazıları sümerbank basması gibi bir kısmı da özellikle yeni olanlar naylon çaput. sor, aradın mı, ayrı gitme haricindekileri at gitsin. o kadar özensiz ve para kazanma odaklı bir iş ki irem derici bile içinde olduğu projeye isyan ediyor. şaka gibi.