bruce willis

gerçek adı walter bruce willis olan; benim gibi mart doğumlu(19 mart 1955) hayatıma moonlighting(mavi ay) dizisiyle giren rahmetli alev sezerin sesiyle tanıdığım yamuk gülüşlü karizmatik platonik ilk aşkım... diehard filmindeki john mcclane karakteri unutulmaz...unutulmamalıdır...
sarı, siyah, gri, beyaz, uzun, kısa. hiç farketmez. bu adama her şekil saç inanılmaz yakışıyor. adam karizmanın önde gideni.
severek izlediğim insan evladı.hatta bir filminde penisini de gördüydüm;ama hangi filmi olduğunu hatırlamıyorum şuan. doğum günlerimiz aynı imiş. * <br> <br>ekleme: o filmi hatırladım. gecenin rengi
http://www.youtube.com/watch?v=dYboq5YFK...

yukaridaki videoda acun ılıcalıyla çok güzel taşak geçmiştir. haklı zaten o kadar dandik bir yarışmayla birinin taşak geçmesi lazımdı.
türkçede buruuğss viiliğğs diye okunan isim
asker arkadasımın çok sevdiği vede israrla buruce willes dediği adam..bende severim..
devil woman adlı parçayı yorumlamasıyla farklı yetenekleri olduğunu da keşfettiğimiz kişilik.
demans teşhisi sonrası kariyerine nokta koyan aktör. geçenlerde doğum günü dolayısıyla ailesi (demi moore ne vefalı kadınmışsın sen arkadaş) bir video yayınladı. yorgundu, bir ön dişi yoktu vs. kısacası hasta olduğu belliydi. daha da kötüleşeceği söyleniyor. bunlar iyi günleriymiş. ben onu hep mavi ay'daki david addison olarak hatırlamaya devam edeceğim.