bütünün en yüksek hayrı için silinmesi elzem olan yazarlar

sözlük formatından bihaber, birilerinin gözüne * gitmek için yırtınan, bir süre sonra tutunamayıp, çirkefliğe sarılan, sonrasında esamesi bile kalmayan yazarlardır..
biz bu ani parlamaları daha önce de gördük, sevgili gofrettin gibi yazarcanlar sözlük formatına uyarlarsa ne ala yoksa keyifleri bilir, bir söz vardır olursa ekime olmazsa sikime kadar, aynen öyle..

ps: inş cnm yha
ps2: başlık sıçmak, başlığın tam olarak anlamını bilen bir yazarcan olursa lütfen açıklasın!
silmelere kim nasıl karar veriyor sorgulanması gereken sözlük sorununun başlığıdır .
muhafazakar demokrat sözlük yazarı beyanı.
çiçeğim sen çok fazla başbakan konuşması dinliyorsun galiba oda çoğunluğun hakkı deyip azınlığın hayatını çekilmez hale getiriyor.
müslüman ibneler ve kürtler. çok yaşa azizim, çok yaşa nazizm!
olayı aşklı meşkli boyutlara taşıyan sevgili komikli yazarcanların beyanlarının aksine, kendisini tanımadığım * üstelik pekte merak etmediğim yazarcanımız, direkt irtibat kurmaktan kaçınan ortalık yerde laf atarak popüler olmaya çalışan hededen öteye geçememiştir..

neyse uzatmaya da gerek yok, sözlüğün iyiliği için silinmesi gereken bir yazar düşüncesi bile komikken, bunu kalkıp ne idüğü belirsiz tiplerin ortalık yerde sıçmıklarını referans alıp gerçekleştirmekte bir o kadar komik olacaktır..
yine hiç bişey anlamadığım bir başlık. bir kez daha mal olduğuma kanaat getiriyorum. sıradaki...
sözlüğün geleceği için kendimi feda etmişliğim vardır,az madilik yapmadım,türlü türlü çirkeflikler bilmemneler
şekilciliğin ve hazımsızlığın dik alasıdır. ötekileştirmenin başka bir vücut bulmuş halidir. bir tür irkçılık çeşididir. çünkü zamanında bu gibi bir söylemle hitlerde alman ulusunu ayaklandırmış ve dünyanın en büyük utancınada imza atmıştır. özellikle kışkırtılmaya müsait insanlara başkalarını hedef göstermek için kullanılır. yıllardır en boktan en pislik konularda bile devletin bekası için diye başlanan sözün eş anlamlısıdır. bu fikirdeki bir kişinin fikir uyuşmazlığı ile tahammülsüzlüğün ayrımına varması acildir. uzlaşıya kapalı saldırgan bir söylemdir. kişinin fikrini dinlemek ve aynı fikirde olamamanın onu hedef gösteremeyeceğini kavrayamamaktır. bu nedenle bu başlığı bir geyik olarak değerlendirmek, ciddiye alındığını düşünmemek gerekmektedir.
  • /
  • 2