crossdresser

türkiyede her ne kadar sadece erkeklerin bayan kıyafeti giymesi olarak adlandırılsada doğrusu karşı cinsin kıyafetlerini giymekten hoşlanan kişi demektir. kısaltılmışı cd idir, dvd esprisini hala yapan salaklarda vardır. oğlancıların bir numaralı arayışıdır.
genç bir gay iken * sohbet ettiğim birinin "ben cdyim" demesi ile ne güzel tepkisini vermiş ancak aklımdan bir insan neden müzik cdsi olduğunu söyler ki düşünceleri geçmişti. sonra gerçeği hiç beklemediğim bir şekilde öğrenmiştim.
son derece normal bir durumdur,saçma gelmesinin nedeni kıyafetlerin seksist düzende erkek ve kadın olarak ayrılmalarındandır,oysa tüm kıyafetlerin birincil amacı vücudu örtmektir,burdan yola çıkarak isteyen istediğini giyer.
bir tane gayet sıradan tipli, kırklı yaşlarda bir adamla tanışmıştım. lambda'ya geliyordu, sohbetimiz çok iyiydi, kendisinin bir rock grubu varmış hatta. gayet makul, iyi bir adamdı. kimseye sen gey misin nesin diye sormak biraz ayıp olduğundan, tam olarak niye orada olduğunu bilmiyordum. sonra konu konuyu açtı, eski karısından bahsetti. merak ettim, "siz sonradan mı açıldınız, o nedenle mi boşandınız" dedim, "yok ben heteroseksüelim" dedi. hmm dedim. aklımın neden karıştığını anladı, "ben cross dresserım, o nedenle geliyorum buraya" demişti. "nasıl oluyor" diye sormuştum, cinsel yönelim ile alakası yokmuş, bazen, ara sıra kadın kıyafetleri giymekten hoşlanıyormuş, o şekilde giyinip istiklal'de şöyle bir dolanıyormuş, zevkini aldıktan sonra taksiye binip eve geri dönüyormuş. eski karım da, şimdiki kız arkadaşım da bu durumdan haberdarlar ve onlar için sorun değil bu. boşanma nedenimiz de zaten bu değildi, bunu öğrendikten sonra evlenmiştik demişti. enteresandı.
amatör denemelerini yapmayı sevdiğim bir olay.
akşamları dönüştüğüm durum. klasik bir soru ile üzerinde ne var diyenlere cevabımı söylerim. duyrulur.*
crossdresser kafasında düşünemeyen kişinin anlayabileceğini düşünmediğim karşıt giyinme durumu
karşıdaki kişi de bu durumdan keyif alıyorsa mükemmel
bir cd nin beklediği sadece giyinmek bile olabilir zevk giyinme ile başlıyor zaten
dezavantajlar :
-delik delisi hetero ameleler
-anlayamayana yine anlatamama
olmak istediğim. ama hem vücut yapmak istiyorum, hem de crossdresser olmak. aynı anda hem seksi bir erkek, hem de seksi bir kadın olunamıyor sanırım. :(
bazı erkeklerin isteğidir . cd isen parlaksan gel yavrum . gittim mi ? gitmem . kimse için kendimi değiştirmem .
türkiyedeki en büyük örneği seyfi dursunoğlu ( huysuz virjin ) dir
sahnede sevilir,tv lerde izlenilir,maaile el şaklatılıp çekirdek çitlenir...de
sokakta gördüğünde tüüü der,akrabasından birisi çıkarsa tutar katleder...