cübbeli ahmet hoca

gerçek adı ahmet mahmut ünlü olan ve bu ara gözaltında olan hocacan. kadın ticareti de yaptığı söylenmekte.

(bkz: cübbeli ahmet hocanın gözaltına alınması)
sempatik bir hali vardı bu adamın. ılımlı insanlar dinliyordu söylediklerini.sen sağda o kadar atıp tut, as kes sonra bunlar ortaya çıksın. yazık diyorum sadece
dün çağlayan adliyesindeki duruşmasından önce, adliyenin önünde toplanan binlerce müridi tarafından " hepimiz cübbeliyiz" sloganlarıyla desteklenmiştir. mahkeme, tutukluluk halinin devamına karar verdi.
evvelsi günkü duruşmada binlerce taraftarının desteği karşısında duygulanmış ve medine ye hicret etmekten vazgeçmiş ünlü stand upçı.
1 yıldır tutuklu olan muhterem bu gün serbest bırakılmıştır.
kertenkele öldürmek sevap tek seferde öldürmek bonus
yeni serüvenlerini merakla beklediğim islam ehli. tüm yaptıklarını "bende aciz bir kulum" muhabbetine bağlarsa tüm inanlara ve onları inandıranlara olan saygımı da yitirtebilecek kimse.
eşcinsel ilişkinin günah puanının evlilik dışı heteroseksüel ilişkinin günah puanıyla eşdeğer olduğunu söylemiştir. * yani ikisi de zinaymış. bir yobaz için oldukça pozitif bir yaklaşım bu. sanırım iyi bir şey.

yobazlar içinde bir seni seçtim cübbeli. eğer daha uzun süre erekte kalmayı başarabilseydin daha da gözüme girecektin.
adam tam bir hesap kitap adamı. sorgu melekleri münker ve nekir'in matematiği bununkinin yanında zayıf kalır.
sorun hocama, hangi amelinizin sevabı kaç kredi getirir, hangi ibadet bonus kazandırır, hangi günahlar kaç puan eder, kaç günah kaç sevabı götürür hepsini hesaplasın size.

bu hesaplamayı yaptırmazsanız, cennete yerleştirme sınavı'nda yüksek puan alsanız bile açıkta kalabilirsiniz. aman diyeyim, siz siz olun cennetinizi yakmayın. hocaya danışın.
moralin bozuk olduğunda girip adamın söz ve davranışlarına güldüğün kişilik
şimdilerde mazlum ilan edilmiş bu zat, 1998 yılında marmara'yı vuran deprem için deprem zina ve faiz yuvalarını vurdu tadında açıklamalar yapmıştır. o dönem çok tepki çeken bu konuşmalar özenle unutturuldu. kendisi, insanların duygularından yararlanan ve onu bir güzel paraya çeviren din bezirganlardan biridir. serbest bırakılmasının ardından jet fadıl adındaki sahtekarla kol kola arabaya binmesi herşeyi özetliyor.
onca şerefli askerimiz işlemedikleri suçtan 18 seneler 20 seneler yerken, dün beraat ettirilerek adaleti bir kez daha sorgulatan, işlediği suç sabit ve bariz olan ve yaptığı yanına kâr kalan, yüzünden nursuzluk akan sapık hoca, şerefsiz o.ç.!
fuhuş çetesi kurmakla suçlandı. ama ben inanmıyorum bu tür olaylara karışacağına kasetlerde sahte çıktı zaten iyi bir insan olduğuna onun alim olduğuna inandığım kadar inanıyor ve saygı duyuyorum * *
star wars'daki jabba the hut adli obez uzay korsaninin carsambayi mesken tutmus musluman versiyonu
jetskiye binmek günah değil mi sorusuna "helal olan her şeye binerim" cevabını şak diye yapıştıran,gay olsa çok tatlı olurdu dediğim kişi.
dini bilgim pek derin değil o yüzden kendisini değil bizim caminin imamı gelse ne diyor bu der dinlemeye çalışırım. zira kendisinin arkasında bir güruh var. koyun mu lan bunlar da demem vardır bir bildiği derim yine dinlerim bu adamı. fakat. evet fakata gelelim. evet okumuş, etmiş, hayatını cidden kuran, islam ilmine vakfetmiş biri.
fakat nasa'ya ayar çekmek ne demektir? güldüm ve hadi canım sen de dedim. neden araştırıyorlar, o kadar para harcıyorlar diyor bir videosunda. açıkçası güldüm. benim aklımdaki, kalbimdeki islam bilimden uzak olmamalı. ama gel gör ki cübbeli ver bana 100 bin dolar sana neler var söyleyeyim diyor, gevrek gevrek gülmeyi de ihmal etmiyor.
  • /
  • 2