cübbeli ahmet hoca

islam islam diyipte fuhuştan yargılanan bir insan. din tüccarı.

zaten ben televizyonlara çıkıpta dinle ilgili konuşanlara akıl veremiyorum. onlara inanan insanlara hiç akıl sır erdiremiyorum. fethullaha tonlarca para yatırıyosunuz abi. adamın amerikada villası var. neyle aldı o villayı? bu adamın geliri nerden geliyor. bu adamlara inanan yobaz zihniyet yüzünden. cübbeli de aynı. allah?a inanıyorum. müslümanım. iyi ki müslümanım. bu ve bunun gibi adamları dinlemek yerine kuranı açıp okuyorum abi.

*konuyu nasıl bu noktaya getirdim bilmiyorum. delirdim biraz affola. saygılar.
cemaatinden topladığı paralarla malta'da jet skilere binen yobaz hoca. 99 yılında yaşanan büyük marmara depreminde ölen bebekler için, iyiki öldüler. ölmeseler faiz ve fuhuşun yoğun olduğu bu memleketlerde günahkar olacaklardı diyebilmiş tiyniyette bir alçaktır. inandığı cehennemde yanması dileğiyle...
"hızlı ve imanlı" jetski kullanıcısı
şundan bir kaç sene önce fatih altaylı ve murat bardakçı'nın programına katılacağı açıklandığı zaman ben de dahil pek çok kişi cehaletiyle gözümüzün önünde çökecek birini bekliyorduk. sonra ne oldu? sevgimizi kazanmadıysa da izledik, izlettirdi kendisini, eğlenceliydi. hatta diğerlerinden farklı, zararsız gibi. hani misafirinizin haşarı çocuğunun eşyalarınızı dağıtmasına kızmanız, ama "o kadar sevimli ki" deyip kızamamanız gibi... kaldı ki kendisini davet edenlerin hiç de eleştirir bir hali yoktu sanki.

böylece hayatımızda eskisinden daha fazla yer açıldı kendisine. basın sağ olsun. bizim de misafirperverliğimiz. daha kendine dönük kanallardaki farklı performansları, daha ondan beklenir halleri gözümüzden kaçar oldu.

kendisi hayatımıza önce usul usul, giderek topuklarıyla vura vura giren binlerce tehlikelerden biri bence. ah bu kanıksamalar, ahh...
ahmet hoca'nın eşcinsel ve travestilerden bahsettiği vaazı da vardır.

hem sevdiğim hem güldüğüm, dindar adam, eşcinseller hakkında bayağı hoşgörülüdür
eşcinseller hakkında hoşgörülü olması ve komik anlatışı ile benden tam not alan din adamı
eşcinsellik hoşgörüsüyle en sevdiğim hocalardan. mustafa karataş 2. sırada.
edip yüksel'in tabiriyle bokçu, sidikçi, leşçi adamdır. yüksel'in tespitlerine tamamen katılıyorum.

bu da sidik ve kan içip dışkı koklayan cüppeli bir şeytan başlıklı videonun linki :


ağzına sağlık edip yüksel.

bir deyok efendim cübbeli eşcinsellere toleranslı, yok travestileri hoş görüyor diyen arkadaşlara da bi tarafımla gülüyorum. toleransın ne olduğunu bilmemekten sanırım.
minik tombik elli imanlı hocamız
ağzından kafir kelimesi eksik olmaz sürekli nefret kusar.
hdp seçmeni türklere nişantaşı kaşarı demiş hoca efendi!.iftira,suizan,gıybet günahlarından bir haber heralde hoca yada bilmiyorum yukardan torpilli.maşallah subhanallah hocam hiç bozma devam et.hükümet sözcülüğüne nefret kusmaya nifak ve fitne yaymaya.o çok iyi bildiğin ahirette nasıl hesap vereceksin bakalım.

https://www.dailymotion.com/video/x43d3k...
önce; burak adlı bir eşcinselin "cübbeli ahmet hoca ile ilişkim var" demesi üzerine iktidarsızlık raporu almıştı. sonrasında seks kasetinin piyasaya düşmesi sonrasında iktidarsılık raporunu yeniletmişti.

haber şuraya da yansımış. hoca erken boşalıyor gibi geldi bana videolarda. aceleye getiriyor bence seksi.

http://jonturk.co/cubbeli-ahmet-hocanin-iktidarsiz-raporu/
eşcinsellere girilen entry lerdeki gibi hoşgörülü falan değildir. eşcinselliği kerimcan durmaz olmak olarak algılamakta ve erkekten kadına özenenler için "allah onları lanet etsin. kırıtarak konuşmalar ve kırıtarak yürümeleri var. erkeklerden kadınlara, kadınlardan erkeklere benzemeye çalışanlar var. bunlara genel bir lanet var. bu allah'ın yarattığına müdahaledir. hormonla savunuyorlar kendilerini... git o zaman tedavi ol"şeklinde açıklama yapmıştır.
gerçi biz nofeminenlere karşı değilmiş gibi algılanabilse de hoşgörülü falan değildir. ciddiye alınması gereken bi otorite de değildir. din için böyle hacı hocalara da gerekli olmadığını düşünmekteyim. habertürk nedense pek sever kendisini bide
konu yine eşcinseller. ebrar karakurt'un adını vermese de onu da hedef almış.

  • /
  • 2