dar kotlu gayler

11 Entry Daha
bu gruba dahilim; 120 kiloyken de giyiyordum yine giyiyorum, sanırım 20 kilo olsam yine de giyerdim. evet, önceden skinny jean gibi iddialı vb giyim ögeleri gaylerle anılırken şimdi (sözde) hetero ağır abiler bizden daha çok giyimine-kuşamına bakınıyor. kızmıyor da değilim zira gaydarımın ibresi şaştı, aseksüelliğe doğru gidiyorum. neyse, doğru kesim ve kumaştan olan jean kurtarıcıdır, burada da her şeyde olduğu gibi insanın kendisini bilmesi hususu geliyor. kalçaya, alt-üst bacağınıza göre belki slim diye geçen, yine kalçaya oturan ancak biraz daha rahat ve bacak kesimi de yine öyle olan kotlar da tercih edilebilir, özellikle de kilo fazlasıyla 120 kiloyken bile göbeği kamufle edemeseniz de en azından bacaklarınız sütun, birazcık da kolon gibi gözükerek daha iyi bir görünüm elde edilebilir. zira çok da zayıf beylerde çırpı bacaktan ötürü skinny jean daha çok cin ali bacağı görüntüsü çizerek pek de hoş durmayabiliyor gözlemlediğim.

ha derseniz ki ben bunları hiç giyemem çünkü ''maskülen'' erkekim, o zaman biraz daha harem pants diye geçen, alta doğru boldan dara inen bir görüntü çizen tapered modeller de kullanılabilir. yeter ki emanet gibi durmasın ne giyerseniz üstünüzde çünkü en kötüsü o.

ha bir de açıkcası iyi-kötü yıllardır giyiyorum; giymesi çok değil ama çıkartması zaman zaman zor olabiliyor. denildiği gibi yanımızda yardımcı olacak bir bey de yok genel kanının aksine...

ve son olarak,
2 Entry Daha