dindar eşcinsel

iş bittikten sonra "dur ben bi gusül alayım, namaz kaçıyor" gibi bir sözle kalp atışlarınızı hızlandırabilecek eşcinsel. güzel bir seçenek bence. günahını kabulleniyorsa, din ve homoseksüellik arasında gelgitler yaşamıyorsa eğlenceli olabilir. diğer türlüsü hiç çekilmez, kendimden biliyorum. yani eski kendimden.
dindar gibi görünen eşcinseldir büyük ihtimalle paravan bedavaya gelir.azgınlık, pişmanlık döngüsü içinde olanıda vardır illaki ama fazla olduklarını sanmıyorum.
her türlüsünü görmüştüm ama ilk kez bir wiccan'la tanıştım. kendisi uzun yıllardır pagan cadılığıyla harmonik bir hayat yaşıyormuş. kendime çok uzak bulsam da semavi dinlere inanmaktan daha mantıklı geldi bana. en azından öğrendiğime göre gay olduğunuz için sizi sonsuz ateşte yakmakla tehdit eden asabi bir tanrıları yokmuş, bu büyük bir artı.
benim yerime de dua ediyor işte. içi rahatlıyor insanın.
olabilir inançlı olması gay olmasına engel değildir yada gay olması inançlı olmasına engel değil
kendi dinine sahip olması önemli bu durumda zira günümüzde kabul gören ilk 4 dinde eş cinselliğin yeri yoktur ( bu arada sözlük yazım kuralları eş cinselliği bileşik yazdırmıyor farkında mısınız?)
elhamdülillah.
inançlar ve fikirler uyuşmadığında yol ayrımı zaman almıyor.
heteroseksist düzen tek tanrılı dinler öncesinde yapılandırıldığı için suçlayamayacağımız insandır. zaten ne bunun üzerine kurulu değil ki?
çok dindarım allah muhammet diyenden korkmak lazımdır bu tipler 5 vakit koli keser
saygı duyduğum ancak anlam veremediğim grup
  • /
  • 3