dindar eşcinsel

dindar olmayan ya da ateist heteroseksüel olduğu gibi dindar eşcinsel de olabilir,ayri kulvarlar
herşeyden önce insandır.
akabinde eşcinseldir.
yani bizim yaşadığımız zorlukları o da yaşıyor. bizim gibi düşünüyor. bizim gittiğimiz mekanlara gidiyor. hatta belki bizimle bir gece geçirdi ve hatta belki bizim eski sevgilimizle gezip tozuyor şu aralar. sözün özü o bizden biri. neye inandığı hiç önemli değil. ister ateist olsun ister budist isterse bütün dinlere inansın.

ama ne olursa olsun o bizden biri
pekala varolabilecek insanlardır. bu dindar 'ben çok müslümanım ve günah işliyorum.' diyorsa ortada ciddi bir psikiyatrik sıkıntı var demektir; ancak 'ben dini kendine göre yorumlayan bir müslümanım ve günah falan işlemiyorum.' diyorsa ona tek söyleyebileceğim (bkz: her şey yolunda dostum.)
çoğu kişinin pireye kızıp yorganı yaktığı haldir. semavi dinlerde eşcinsellik günahtır ama küfür değildir.
yaklaşık iki hafta önce tanıştım, 48 yaşında kıllı göbekli bir tip, allah'ı var yakışıklı da bir adam. dedim bu benimle birlikte olmaz ama yine de şansımı deneyeyim. skype üzerinden konuşmaya başladık, birkaç gün görüştük gerçek ismimi ve soyadımı istedi (evet memleketimden biri ile sevişeceksem bir nevi gizlilik hesabı, gerçek soyad vermiyorum) ama bu kez bir endişe duymadım verdim, o da verdi. daha sonra facebooktan resimlerine bakabileceğimi söyledi, meraklandım arattım buldum ve baktım resimlerine... yarısı balıklı göl'de yarısı da kâbe önünde çekilmiş fotoğraflar silsilesi...

aşırı dindar adamların, kendi içlerinde dışarı açamakdıkları ve kendilerince günah saydıkları veya zaten günah olan şeylerden arınmak için diğer inananlara oranla, kendi inançlarını abartı boyutlarına getirdiklerini düşünmüşümdür. belki genelleme yapıyorum ama sanane amına koyim, ben böyle düşünüyorum. her neyse...

geçtiğimiz hafta sonu gelip gelemeyeceğimi sordu, ben de olumlu cevap verdim. sohbete gaylikten falan bahsederek girdik. dindar biri gibi görünüyorsun dedim. evet inançlı bir insanım dedi. bir kaç kez hacca gitmiş falan, kendisi durduk yere söylemedi, ben deşeledim.

''üç aylarımı tuttum, beş vakit namazımı kıldım ama şu yaptığım şeyden bir türlü vazgeçemedim, günah olduğunu bile bile işliyorum'' dedi.

ulan adama dibim düşmüş, gidip dudaklarına yapışmak istiyorum, dört duvarda dini objeler falan var, gerildim. neyse ki başka odaya geçtik de seviştik...

hülasa; dindar eşcinsel oluyor efenim, bizzat gördüm, tanıştım ve de seviştim.

*
eşcinsellerin dikkatine ateist geyiniz ayağınıza kadar geldi. islam, hristiyanlık, musevilik her türlü dinle taşak geçilip itinayla aşağılanır.
(bkz: bugün hangi tip gayi ötekileştirsem)
dindar eşcinsel vardır ,eşcinsel olmak dinle bir bağı olmak anlamına gelmez .
ama ben yaklaşık 1 ay önce bakırköy'de 2 travesti gördüm bir arkadaşımla ve adamlardan biri çarşaflıydı .çarşaflı travesti çok qarip . bunu bana biri söyleseydi inanmazdım. bence çok saçma bir durum travesti olmak ve kapanmak.
kindar eşcinsel den evladır.
en nihayetinde senin dinin sana benim dinim banadır. elektrik olduktan sonra, ne olursan ol gel mod on dur. mühim olan ten uyumudur. ten uyumu da zaten insanın kendine yakışanı giymesidir.
dine ve dindar olanlara karşı öfkesini kusmak isteyenlerin ötekileştirmeye çalıştırdığı kişidir.din konusundaki tüm gerçekleri yalnız yaratan bilir.kim dindar kim dindar değil bizim haddimize düşmez.
her ne kadar iftira maksadıyla iddia edilse de mevlana da dindar eşcinsel olabilir.
eşcinselliği kabul eden din var mıdır? sorusunu akla getiren. *

(bkz: sen çok yanlış gelmişsin canım)
cinsel yöneliminden dolayı öldükten sonra ateşlere atılıp yakılacağını söyleyen bir dine inanıyor oluşuyla "neyin kafasını yaşıyorsun canım sen?" sorusunu hak eden eşcinseldir.
faşist eşcinsel bile varken o kadar garibime gitmiyor, tabii şeriatçı ya da gösteriş amaçlı falan değilse, sadece namazdır, oruçtur falan takılıyorsa o kadar önemli değil, kimsenin zoruyla yaptığını sanmıyorum.
muhtemelen tanrı'nın da bir eşcinseli lanetli olarak gördüğüne inanarak yaşamıyordur, öyle ise inanmaz zaten.
derdi ateist ibneleri geren escinseldir.
ama tanri sizi sevmiyor yakcak seni lanetliyor yaa gibi sacma sapan argumanlarla inanan escinselleri akil verecek mallar olarak goruyosan orda durcan bacim.bu ulke ve dunyanin bir cok yerinde sen ibnesin diye seni toplumda istemiyorlar o zaman defol git burdan hatts ulkeyi bos ver kendini oldur seni istemeyen dunyadan defol.sen nadil secme sansini kullanip hala bu ulkede yasiyorsan bende din tercihimi yapip inanirim bu kimseyi hatta senin ateist gotunu ilgilendirmez.ben her gun sizi dine davet eden entiriler girmeyip ateistlerin nasil bos insanlar olduklarini yazmiyorsam nedeni haddim olmadigi icindir.sen gunde bin tane dinin sacma oldugu soyleyen entiri yazsan zerre sikimde olmaz guler gecerim ama bu cok degerli aklini ve zamanini homofobiyi yok etmek icin kullansan inan daha iyi olur.inanan ibnelerin en buyuk sorunu inan tanrilarinin onlari yakmasi degil.homofobi ve kendinden olanin onu aptal olduguna inandirmaya calismasidir.
derdi ateist ibneleri geren eşcinseldir.
''ama tanrı sizi sevmiyor yakacak seni lanetliyor yaa'' gibi saçma sapan argümanlarla inanan eşcinselleri akıl verecek mallar olarak görüyorsan orada duracaksın bacım! bu ülke ve dünyanın bir çok yerinde sen ibnesin diye seni toplumda istemiyorlar. o zaman defol git buradan hatta ülkeyi boş ver kendini öldür, seni istemeyen dünyadan defol. sen nadir seçme şansını kullanıp hala bu ülkede yaşıyorsan ben de din tercihimi yapıp inanırım bu kimseyi hatta senin ateist götünü ilgilendirmez. ben her gün sizi dine davet eden entryler girmeyip ateistlerin nasıl boş insanlar olduklarını yazmıyorsam nedeni haddim olmadığı içindir. sen günde bin tane dinin saçma olduğu söyleyen entry yazsan zerre sikimde olmaz güler geçerim; ama bu çok değerli aklını ve zamanını homofobiyi yok etmek için kullansan inan daha iyi olur. inanan ibnelerin en büyük sorunu inan tanrılarının onları yakması değil. homofobi ve kendinden olanın onu aptal olduğuna inandırmaya çalışmasıdır.
kutsal dinlerden veya diğer dinlerden birine inanan insan görünce dindar cemaatçi ön yargısına sahip birilerinin inancı bir lgbt bireyde gördüğünde yüzünde görülen mimiğin veya inancıyla yöneliminin çeliştiği iddiasıyla gezen birisinin düşündüklerinin tanımlamasıdır.
farklı yönelimleri, farklı fikirleri yok etmeye odaklanarak tekdüze toplumlar yaratma ve bu toplumlar üzerinden maksimum gelir ve itaat elde etme amacı ile oluşturulmuş semavi din kategorisindeki dinlerden birine inanan eşcinsel olma olasılığı çok yüksektir.
zayıf kişiliğini din gibi 'kendisini sorgusuz sualsiz yok etmeye adamış' bir olguya teslim ederek çoğunluğa karışır yok olurlar. farkında değildirler ki kendilerini güvende hissettikleri, adeta yağmurdan kaçarcasına altına girdikleri din aslında başka bir mahallede, başka bir şehirde kendi gibi insanların hayatını karartıyor. inandıkları ve kendilerini açık seçik reddeden, oluşturduğu toplumdan uzak tutan din adına kurulan her kurum, her bina, her aktivite aynı yönelime sahip insanların yok olmasına neden oluyor.
(bkz: empati)
(bkz: mantik)

cinsel tercihleri yüzünden aşağılanan toplum dışına itilen ibnelerin bir türü.
yahu ne bu şekilcilik ister eşeğe tapar ister allaha ister yehovaya kimi ne ilgilendirir.her ibne ateist olacak diye bir kanun mu var.
fikirleri ve tercihleri kimseyi ilgilendirmez canlarım benim.
şahsen ben hem müslümanım hem götümü siktiriyorum.bu heterolara göre çok fena bir durum ve bazıları öldürülmem gerektiği konusun da hem fikir.
müslüman olmayıp götünü siktirenlere göre ise hiç cool değilim ve beni öldürmek isteyen heterolar yüzünden malın önde gideniyim.
homofobiyle savaşan cağnım ateyiz arkadaşlarım dindar eşcinseller en son uğraşacağınız adamlar.
sığ düşünceli yazarları görebildiğimiz başlıktır. eşcinsellik haramdır,günahtır bik bik bik bik. stocholm sendromuymuş da bilmem neymiş.
kafirun suresi 109 ; senin dinin sana benim dinim bana.
dolayısıyla kime ne?
  • /
  • 3