doğuş

twitterda gecenin konusu olan eski ünlü. kendini çok saxı hisseden bir poz ile gündeme düşmüş. bizlerden uzak dursun.
http://yfrog.com/g067414483j
yine yeşillendi fındık dalları..
şeyim de çiçekler kapında çırılçıplak görürsen bir gün şaşırmaaa.
asıl ismi orhan baltacı olan ve gamsız şarkısı ile ünlenmiş şarkıcıdır. adliyelik çok vakaları olmuş olup, bir iki tanesi ile gündemi meşgul etmiştir. bunlardan ilki çocuğunun annesi ile kanun gereği beş yıl evli kalmış olması, diğeri de erkek arkadaşına tecavüz etmek isteyen bir adamı bıçaklamasıdır.

para için geçmişinde bülent ersoyla bile evlenebileceğini söylemiştir.
doğuş çiçek açmış yaz mı geleceeek
dipnot : bir de brad pittten neyim eksik demiş.kaşsa kaş gözse göz demiş.ama beynin eksik be doğuşum.
çirkin bir adam. bakışları rahatsız edici. sanki kalbi de çirkin gibi. piyasa maymunu. çiçekli resmide iyice korkunç. sanırım bir sonrakinde saksıyı götünde görürüz.
http://www.swfcabin.com/swf-files/1287955941.swf

(bkz: bunlar babadan oğula nesil herhalde)
kendisini doğru ifade edemediğini düşündüğüm bir yorumcu ve bestecidir. herşey bir yana yazmamışlar parçasındaki performansı takdire şayandır. sırf bu parçadaki emeği için kendisini sevebilirim.
gezi direnişi'ne destek veren ünlülere beste vermeyeceğini açıklamış kişidir. eminim şu anda türk pop piyasası büyük bir kriz ve panik yaşıyor. doğuş gibi dünya çapında bir saksı beste vermeyeceğini açıkladı. borumu?

(bkz: bir kenar olarak kıç) *
saksı fetişistidir. tüm müzik dünyası şuan son açıklaması sonrasında şoktadır. tweet atanlara da göz dağı vermiştir.

" yazın yazın, avukatım her birinizle ilgileniyor :) bu işlerin affı yok "
beste vermeyecekmiş ulan senin nasıl beste çalıp ünlü olduğunu da biliyoruz şeytan.
çocukluk dönemlerinde sokakta da yaşamış eski şarkıcı.
bir ara iyi patlama yapmıştı,şimdi neler yapıyor bilmiyorum ama ortalama şarkıcılardandır.sanatçı sayılır mı onu da bilmiyorum.
akp milletvekili neden olmadı acaba dedirtiyor? saksı yüzünden sanırım. halbuki mitinge filan da katılmıştı. hep saksı ve bol küfürlü çocuk yurdu isyanı yüzünden oldu bunlar. laga luga yapmayayım ama çocuk yurdu dönemleri, dışarıda yaşamış olması filan ciddi saygı sebebimdir. bambaşka bir yerde de olabilirdi bugün.
su kufurlu roportaji gelir aklima ne zaman ismini duysam... ulan ya...neden ulkede bu durumda sanatci profili bir turlu anlayamam...