eksi oy rekortmeni

en fazla boş oya sahip yazar. <br> benim tahtında oturduğum koltuk 92 eksi oy ile yamulmuyosam bu sözlükte. bu neyi gösteriyor biliyor musunuz? bu sözlükte en fazla sevilen yazarın benim olduğunu. ödülüm lütfen biscolata carlos şeklinde yapılsın.. <br>hepinizi seviyorum..teşekkürler ayı sözlük... <br> <br>(bkz: ayı sözlükte yazar oldum hayatım değişti)
6 eksi ile uğurluyorum kendimi. çok çalışmam lazım çok.
seri eksi oy veren ibnenin gazabına uğramış olması kuvvetle muhtemel olan kişidir. <br> <br>diğer taraftan birileri gıcıklık olsun diye sürekli eksilemiyorsa bu rekoru bu sözlükte ele geçirmek büyük çaba gerektirir, zira hoş oy vermek için hakkaniyetli davranma konusunda " itina" eden yazarlarımız, boş oy vermekten insanların yazma hevesini kırmamak adına " imtina" etmektedir.
kralım ben.108 lan,boru değil bu!
120 ye yetiştirmişler bugünde...neyse ki en az 2 kişiler bunlar,biliyorum...

off çok sıkıcısınız bebeğim...
ilk eksi oy aldığım günü hatırlıyorum daha burlar dutluktu o zamanlar. guy ritchie enrtyme almıştım. gözlerim dolmuştu nası gücüme gitti nası gücüme gitti dedim naptım da bu eksiyi hakettim. ama artık kafa rahat, kaşarlandım mı ne!? zamanında bir günde 10 eksi alınca artık koymuyor bazı şeyler.

ama bi psk2 olamam *
186 oy ile zirveyi halen sıkı sıkı tuttuğum,muhtemelende bırakmayacağım tahtımdır.
bu gün itibariyle dalya dedim. sözlüğe katılmamın üzerinden daha 20 gün geçmemişken yakaladığım bu performans müthiş değil de nedir? amacım, seri eksileyen hayranımın da desteğiyle kısa sürede psk2 yi yakalamak.
ateist,kemalist ve faşistleri kızdıracak yazılar yazarsanız adaylığınızı koruya bileceğiniz liste.

edit:gey yerine ibne derseniz bide.
kürtçülük oynayanları kızdırırsanız aday olabilirsiniz.
son yirmi eksi oyuma göre, salak kürek entryler girerseniz de bu rekortmenliğe aday olabilirsiniz. hayat ne tuhaf işler güçler.
bir rekortmen var ama bilemedim hala, bunun için çaba gösteriyor ise kupası için zirve düzenlenmeli.
hakkaten okuyarak mı eksiliyorsun?
buna yeni aday benim herhalde. sürekli yazdığmı her şey eksileniyo.