ereksiyon hakimiyeti

yıllarca bunu sağlamak için uğraştım ve geldiğim son nokta ise:

istediğim zaman indirebiliyorum* ama bu sefer de kaldırmayı beceremiyorum*.
gözlemlediğim kadarıyla bunu tersten uygulayamayan çok kişi var ülkemde. tersten derken, adamınki kalkıyor efendim. hatta öyle bir kalkıyor ki, bir daha indirene aşkolsun. ota boka kalkıyor. gülsen kalkıyor, konuşsan kalkıyor.

adamla uzun süredir konuşuyorum. gel dedim bak yakınız, bir görüşelim dedim. tamam dedi adam. buluştuk, elele sıkıştık falan yürüyoruz. baktım bu acele etmeye başladı. bir şey de soramıyorum. “hadi ben gideyim” dedi. e iyi peki. benden hoşlanmadı diye düşündüm. mesaj attı “tatlısın” vs. dedi. neden hemen yanımdan ayrıldığını sordum. adam yola pipisinin kalktığını ve indiremediğini söyledi. aynısını bir kere daha yaşamıştım.

başka biriyle restorandayım. her şey çok güzel, askerlikten konuşuyoruz. adam demesin mi “şuan dudaklarına yapışmak istiyorum, erekte oldum”. lan hayvan dur bi yemek yiyelim, bir insan ol ya.

ahaha komik de geliyor kızamıyorum. ama şu her yerde kaldırabilenlere gıbta ile bakıyorum yani. çok zor bir motivasyon bence.
kuramadığım hakimiyet. zapt edemiyorum, çok denedim. bazen durum benim inisiyatifimden çıkıyor, kendi başına buyruk bir şekilde hareket ediyor. vücudumdan bağımsız bir organizma gibi, beynimle yönetemiyorum işte. en çok metrobüste başıma geliyor.

bir keresinde kitapçıda usulca yanıma gelip, hafifçe bana temas eden erkeğin homoerotik bir şeyler aradığını hissettiğimde de gelmişti başıma. homoerotik yakınlaşmalar yaşatıyor zaten bunu en çok bana. üniversitede arkadaşım benle güreşirken de kalkmıştı. lan pes diyorum, bi' dur şimdi gayliğim ortaya çıkacak. allah'tan kalktığını fark etmedi. bir kere de askerdeyken başıma gelmişti, üzerimde de içlik var sadece, eğile eğile gollum gibi kaçmıştım ranzama.

acaba donumun içine ip filan mı koysam. gerçi dikey vaziyete getirip, kemerime iliştiriyorum genelde. yüz üstü yere serilsem tripot gibi vaziyet alacağım resmen böyle durumlarda. zaten kendini epey belli edecek ölçülerde.

en çok yüzme kursuna gittiğimde korkmuştum. neyse ki suyun kaldırma kuvveti yetersizdi.