erkekleri parmağında oynatma kılavuzu

erkekleri kıçını sallasan ellisi felsefesiyle elde etmenin kolay ama elde tutmanın zor olduğunu bilenlerin sinsice okuması gereken kılavuz. onların iki temel ihtiyacı olan seks ve yemeği eksik etmedikten sonra sorun yok. bunları verme karşılığında da tüm istekler yaptırılmalıdır. mesela alışverişe çıkmak için onu kışkırtacak bir don alacağınızı söyleyip bütün avmyi soyabilir, seksin ortasında aklınızın zara vitrinindeki dar paça pantolonda kaldığı ve sekse devam etmekte güçlük çektiğinizi iddia edip- seksten mahrum kalmamak adına- bi koşu gidip vitrin camını kırıp size onu getirmesini sağlayabilir, ona hazırlayacağınız akşam yemeği sonrası size hangi hediyeyi vereceğini merak ettiğinizi en buğulu sesinizle kulağına fısıldayabilir, en kavgalı durumlarda konuyu sekse bağlayabilirsiniz.

sonra gelsin ince kumlu plajlar, gelsin sınırsız kredi kartı harcamaları, gelsin romantizm numarasıyla en lüks manzaralı teras katlarında keyif çatmalar. e tabi bir de sizin için tonla para kazanmak için iş seyahatine çıkan kocacığınızdan oluşan boşluğu- mecburiyetten tabii ki- başkalarıyla doldurmak. onlar belki cebinizi dolduramaz ama küçük boşluklarınızı doldurabilir.
1. kötü davranın. evet bir insana kötü olmasını tavsiye ederken elbette allah'tan korkuyorum ama eğer siz bana bir erkeği parmağımda nasıl oynatırım diye soracak olursanız yalanda söyleyemem.

2. yatakta ne yaptığınızı bilin. evet, evet bu kısmı bana kalırsa ona kötü davranmanızdan bile önemli. çünkü burada verdiğiniz hazza göre size bağımlı kalacaktır. bağımlılıktan bahsediyorum. hani şu insanların kurtulmak için terapilere gittikleri bağımlılıklardan.

3. bakımlı olun. uzun yıllar "beni seven böyle sevsin yea, kimse için değişmem" adamı olarak yaşadım. sonra kestiğim tüm erkeklerin son derece bakımlı ve yakışıklı olduklarını göz önünde bulundurunca bir şeyleri değiştirmeye karar verdim. unutmayın, kadınlar biraz daha duygusal yaklaşırlar ama pek çok erkek için durum bunun tam tersidir. bizler olaya daha sığ yaklaşıyoruz. mal iyi mi, iyi. eh o zaman tanımaya değer.

4. uyumlu olun. evet bu bazı arkadaşlarda şu soruyu akla getirebilir, hem kötü olup hem uyumlu nasıl olabiliriz? kötü olmak için huzursuzluk çıkarmanıza gerek yok. adama sadece "sensiz çok güzel yaşarım ama sen bensiz yaşayamazsın" duygusunu hissettirin o zaten kendisini kötü hisseder. ama uyum işte bu çok önemli.

ama benim özel tavsiyemi isteyecek olursanız boş verin bunları. erkekleri parmağınızda oynatsanız ne oynatmasanız ne? bir tane olsun adam gibi olsun. onu da parmağınızda oynatmayın, parmaklarınızı kenetleyin.*