eşcinsel çiftlerin çocuk sahibi olması

nikimsi bu konuda harika bir yazı hazırlamıştır.

http://homojen.ayisozluk.com/escinsel-ciftlerin-cocuk-sahibi-olmasi/
çok güzel bir yazı olmuş. yazanın emeğine sağlık. bu sıralar üzerinde çok düşündüğüm ve çocuk sahibi olamayacağımı ya da olmak için güç bela yurt dışına kaçıp herhangi bir işe girip -kim bilir ne olur- haldır haldır oranın dilini öğrenmeye çalışıp ha bir de bu sürece katlanacak bir eş bulmam gerekeceğini yeni yeni idrak ettiğim bir konu. nikimsi'nin yazısındaki "sadece yanlız yaşayan eşcinseller" başlığındaki ülkelerin kafa karışıklığı bile beni teselli etmedi. ama kızmamak elde değil gerçekten. hayır arkadaş gören de ülkeden her sene yüzer biner einstein'lar çıkıyor sanır. yahu ortalık psikopattan geçilmiyor ha bire insanı düşündükçe sinir eden, bu da olmasın artık dedirten saçma sapan haberler görüyoruz heteroseksüel ailelerin çocuklarından. biz kalkıp da heteroseksüel aileler çocuk büyütemez diyor muyuz hiç!
özgür bir yaşam adına atılan her adım için kanıtlarla gelmemizin gerekiyor olması çok sinir bozucu gelse de şu durumda şu şartlar altında şu ülkede yapacak bir şey yok. benim gibi olmayıp , sağ duyusunu kaybetmeyip , bu yazıyı yazan arkadaşa teşekkürler o yüzden.

gayet güzel çocuklar yetiştirmelerini sağlayabiliyor. yukarıda gay anne babalara sahip çocukların bu konu hakkındaki görüşlerini ve hayatlarından farklı detayları içeren videolar var. tavsiye edilir.
bir çocuğu sevgiyle büyütünce, koruyup kollayınca aslında kim tarafından büyütüldüğü o kadar da önemli değil.
bizimkiler hala "ama anne şevkati, baba sıcaklığı" deyip dursunlar. ben yukarıdaki videolardaki insanlara bakarak gelecekle ilgili umutlu olabiliyorum, hetero çiftlerin kendileri gibi yetiştirmeye çalıştıkları çocuklara bakarak değil.

ayrıca aşağıda straight bir çocuğun gay babalarına açılmasıyla ilgili bir video var. ben güldüm.

doğru adamı bulmak gerek önce
flört ettik - sevgili olduk - beraberliğimizi sindirdik - aynı eve çıktık - çocuk yapmak kaldı.daha ortada sevgili yok be...onu bulsak yetecek.
ne güzel işte' dediğim durumdur. heteroseksüellerden çok daha ahlaklı bireyler yetiştirirler emin olun. hıh!