eşcinsel olma durumunuzu çevrenize deşifre eden eşcinsel

"benden duymuş olma ama şu eleman var ya, he evet evet şu yanımızdan geçen hah işte o ibneymiş. ama sakın benim söylediğim deme ona, hadi eyvallah" durumu. aslında bu kadar düzgün cümleler kullanarak ifade etmez bunu. başka bir gay'ı gammazlarken hayli kancıkça sırtından vurarak değişik hesaplar güderek yapar bunu. özellikle elde edemediği gay'dan intikam almak isteyen reddedilmiş dışavurumcu bünyeler mesela.

rızası olmadığı halde sırf zarar vermek amacıyla tanıdığı ya da tanımadığı biri hakkında ileri geri konuşan bu eşcinseller için lal edici büyü diliyorum.*
bir eşcinselin başka bir eşcinsele yapmaması gereken şey.
başı bitten götü sikten kurtulmasın gibi hayırlı dualarda ismi anılmayasıca eşcinseldir.
böyle korkunç insanlar da var...
gay etiğine aykırı hareket eder. düşman başına.
kendi gayliğini üzerinizden yaşayacak kadar acınası olanlardır.
hakkında kızgın kumlara yatırılıp ayağına tuz dökülüp, keçilere yalatılması hükmü çıkarılması gerekilen eşcinsel.
toplumun normlaştırdığı şeylerden dolayı kendisine heteroseksüel baskısı yapan bir birey, diğer mutlu mesut yaşayan, yöneliminden ötürü utanmayan aksine bununla gurur duyan eşcinsellere karşı örmüş olduğu bir nefret duvarı.
işte biz buna "homofobik eşcinsel" diyoruz.
inşallah yoktur dediğim insan türü.
eğer varsa ve bunu yapıyorsa zaten etik anlamda çok kötü bişeydir yaptığı.ayrıca aynı zamanda tabiri caizse kendi ayağına sıkıp kendini ele vermektedir.
eşcinsel olmak evrenin eril ve dişil (pozitif-negatif) dengesinin farkında ve bilincinde olmaktır aslında. yaratanda da bu iki kutup vardır.
sizden istediğini alamadığında da bazı dengesizler bunu yapabiliyorlar. hiç tanışmadığınız kişiler sizi tanıyorcasına karalayabiliyorlar, deşifre edebiliyorlar. tanışılan insanlarda daha özenli olmak lazım.
lisedeki arkadaşım osman'a selam olsun.

(bkz: buraya da bekleriz)
kişinin kendisi de olabilirdir.

ayrıca çok farklı bir boyut getirmek gerekirse kişide çoklu kişilik bozukluğu olması durumunda diğer kişiliği veya kişiliklerden herhangi birinin ispitlemesinin nedeniyle hatırlayamamasıdır.

(bkz: beyza'nın kadınları)
benim ailem biliyor çevrem bilse ne olacak diyip boşverdiğim konudur. isteyen böyle kabul eder istemeyene eyvallah hiç de takmam.