eski sevgilinin evlenmesi

muhtemelen 3-4 dal sigaranıza ve fizyden açacağınız 2-3 ağlatan parçaya patlar. eşi ile açtığı ortak facebook accountunu spam işaretletir o kadardır yani asla sizi depresyona sürüklemez, gününüzü mahvetmez, aşka bakış açınızı değiştirmez, hayır kesinlikle böyle şeyler olmaz(!)
sonradan öğrenmek kadar koyuyodur büyük olasılık. <br>(bkz: greenlerin duygusal dönemleri)
önemli ya da değil ama biseksüel olduğunu öğrenmenize vesile olabilir.
düğünde neseyle gülüp gezip oynayan geline erkek tarafından kullanılan 2.ci el mal alıyorsun diyebileceğin bir durum..
allah yolunu açık etsin denilmesi gereken kişi.
tecrübeyle sabittir.acı verdiği söylenemez lakin garip hissettirdiği bir gerçektir.elbette "nikahına beni de çağır sevgilim" durumu olmadı lakin sinir bozucu olan sonra sonra tarafımı arayıp unutamadığını,durumun onun için zor oluşunu söylemesiydi.

hayır sevgili "kendinden emin olmayan" madem ağlayacaktın niye evlendin?hadi evlendin ayrılığın üzerinden onca sene geçmiş,araya hiç mi giren sevgilin olmadı da beni arıyorsun?hadi aradın ben yuva yıkmaam.bir aliye'deki leyla olsun,bir yaprak dökümü'ndeki leyla olsun yıkabilir ama ben yıkmaaam.öte yandan zamanında hatırlarsan tarafından terk edilen bendim.öyleyse artık devir değişti e tabi çelik de değişti derim ben yani.

buradan da kendisine söylediklerimden bir kolajı paylaşmış bulundum.
zamanında takıldığım biseksüel kızlardan dolayı sıkça başıma gelen şey. bir tanesi hariç hiçbiri umurumda olmadı zaten. evlenen düşünsün yaktı kendi başını da kocasınınkini de.
kendi nikahıma şahit olarak çağırdığım eski sevgilime bakınca pek de kimsenin sikinde olan bir durum değildir. herif "tamam tamam geliyorum, dur biraz daha işim var, bi taksiye atlasam 20 dakikaya oradayım" diye diye resmen nikahı kaçırdı ve belediyenin elemanlarından biri şahidim olmak zorunda kaldı. ben bu duruma atarlanayım derken heriften bir de "ayyy işim gücüm var benim ve işim senin salak nikahından daha önemliy, napim" cevabını almıştım. akşam ki kutlama yemeğinde de "canım bak, bekarlık sultanlıktır, ben ettim sen etme" dedim elemana dışarda sigara içerken... "tamam" dedi.

evlendiğimi haber verdiğim bir diğer şuursuz eski sevgilim de "canım ya çocuğunuz olursa benim adımı verir misiniz" diye sordu...**
geride kalanların ''allah bir yastıkta gebertsin'' temennisinde bulunması muhtemel olan durumdur.
geçmişte çok sevilmşse yinede bişeyler kopar sanırım, veya mutlu olunur bilemedim. oda mutlu olsun , herkes mutlu olsun.
eşine dönüp, kıııııııızzzzzzzzz, defolu bu herif. haberin olsun dediğin anda derin bir oh çek ve eğlenmeye devam et.
eğer sevgiliniz beraber olduğunuz süre içerisinde muhteşem bir teknikle saman altından suyu yürütmüşse, 1,5 yılın sonunda 2 hafta ortadan kaybolunca 3. şahıslardan öğrenirseniz durumu ciddi bir sinir krizi ardından ağlama krizi ardından depresyon ile sonuçlanabilen hadise.
yaşanılan sevişme anları göz önünde bulundurulursa, karısıyla nasıl seviştiği falan türlü türlü senaryolar gelir insanın aklına. *
çocuğu oluncaya kadar hala dönmesine dair ümitli olmak halidir.
o kaybetti bir kere tamam mı ben değil *
hikayenin finali olmasını umduğum sürpriz. çünkü artık her yerde karşımıza çıkan eski sevgililerden, onlarla yeniden kurulmak zorunda kalınan çetrefilli ilişkilerden, başka kimse yokmuş gibi bir türlü yakanızı bırakmamasından, onu çok özleyenlerin ondan sonraki 77. partnerle yatarken loş ışıkta gözyaşı dökmesinden ve eski sevgiliyle ilgili açılan 100 küsur başlıktan sıkıldım. o nedenle adı üstünde eski olan sevgilinin mutlu olmasını isterim.

(bkz: daha çok unutmak için daha fazla sevişmek)
nedense şu sıra aklıma düşen şey. öyle hissediyorum, kesin evlendi bu salak. 2 aydır rahatsız etmeyi bıraktı, işalla evlenip evinin erkeği olmuştur falan.