eve gelen boyacıya yavşamak

21-22 yaşlarındayken annem eve duvarları boyaması için bir boyacı çağırmıştı. boyacı 30'lu yaşlarının sonlarında, sarışın, atletik vücutlu ve fena halde iyi huylu bir adamdı. adama direkt dibim düştü zaten. üstüne boya yapmaya başlamadan önce gömleğini çıkarması ve atletiyle işe girismesi eklenince, bütün boya faslı boyunca adamin dibinden ayrilmadim.

adam özellikle merdivene cikip tavanı falan boyadiginda izlemesi o kadar seksi, o kadar erotik bir hal alıyordu ki, kol kaslarının hareketlerini incelemek, arada görünen koltuk alti kılları, atletinin altından belli olan meme uçları falan, acaip tahrik olmuştum. tahrik olup bir sey de yapamamak ayri bir sıkıntı zaten. adami da bu sirada konusturup duruyorum, karısıni çocuklarıni falan anlatiyor yazik bana.

adam benim ona dibimin düştügunu anlamayacak kadar iyi huylu bir adamdi. adami bütün gün resmen gozlerimle yedim ben de. paralize olmuş, adamin başından ayrılmıyordum. anneme de o sıralar açık olmadığımdan o da bir sey cakozlamamisti.

adam işini bitirince acaba soyunur mu, bir duş falan alir mi, vücudunun daha fazlasini görür müyüm diye umut ettiysem de, adam gömleğini giyip parasini alip gitmişti. ben de bütün gün erekte gezdigimle kalmıştım.

biraz feristah yenge fantaazisi gibi oldu ama aynen yaşanmıştır. gece gece aklima geldi bu sarışın boyacı, yazmak istedim.
benim, plajda gördüğüm orta yaşlı kaslı rus erkekleriyle yaşadığım şeylerin, boyacı varyasyonu olan hikaye.

ilk önce denize gitmek için hazırlığımı yapıyorum ve evden çıkıyorum. sahile yakınlaştığımda, sahile inmek için uygun bir yer kestiriyorum ve eşsiz erkek seçici gözümle bir tane bembeyaz, parlayan bir erkek görüyorum. hemen oraya doğru gidiyorum ve rus erkeğin yanından geçerken, adama dik dik bakıyorum. adam da bana bakıyor. neyse, 2 metre uzağına havlumu seriyorum ve denize giriyorum. adam nedense denizin kenarında bekliyor. sonra bir bakıyorum ki, direk gibi olmuş adamın yarağı. bayağı, dik dik adamın yarağına bakıyorum ama adam hiç sallamıyor benim baktığımı fark etmesine rağmen. rus işte, çoğu hetero oluyor bunların. sonra bayağı süzüyorum, ilgilendiğimi hissettiriyorum ama nafile. sonra yüz bulamayınca siktir olup gidiyorum.