fethullah gülen

yıllardır cemaat yurdunda kaldım ve bu adam inanmadım ne amerikaya gitti diye sorsan sana verecekleri en büyük cevap hasta diye diyecek fakat lakin koskocaman atatürk bile beni türk hekimlerine emanet edin diyor sen kimsin de gavur doktorlara gidiyorsun .. madem öyle neden gavurları bu kadar kötülürken onların elinden tedavi olmak istiyorsun ?

açtığı okullar falan vs diyor dur onları da kısaca bir özetliyim afrikada asya bilmem fakir ülkelerinde bu kadar okul açmış diyorlar sizce o okullara gidenler kim fakir olan mı ? yoksa devlet büyüklerinin çocukları mı hatta amerikada böyle okullar olmasına rağmen devlet bunlara ciddi rakamlar para dağıtıyorlar

hiç unutmam ben küçükken ışık dershanesine giderken ? çocuklar hocam bu derse fetullahın mı diye sordular ?

hocanın verdiği cevap ? yok bu dershane halkın

peki madem halkın niye herkesden para alıyorsunuz ?

bu kadar ego anca bir gay'da olur diye düşünürdüm. yaw adam ağlamaktan fırsat bulduğu zamanlarda yazdığı kitapları* insanlara zorla dağıtıp okutturuyor. valla pes. kendisinin kelimenin tam manasıyla sahibi olduğu* cemaatinin son vukuatı da elemanın bu egosu için yine zirve yaptırıcı. anadolunun güzide kenti amasya'da** bu cemaatin mensubu elemanlar hoca efendi lakaplı bu elemanın bir kitabını dersane öğrencilerine dağıtmış ve sonra da kitaptan sınav yapmışlar... valla takdir ettim bu cüreti.

http://haber.sol.org.tr/kent-gundemleri/amasyada-ogrencilere-fethullah-gulen-sinavi-haberi-54792

bu elemanla alakalı görünmese de afyon valiliğinin içki yasakları da başlıkta bahsi geçen elemanın şebekesinin işi gibi görünüyor.

hala vaktiniz varken sevin sevişin lübünyalar; valla yakında " belediye hadım etme ekibi" falan kurulacak bizler için...