fethullah gülen

bu kadar ego anca bir gay'da olur diye düşünürdüm. yaw adam ağlamaktan fırsat bulduğu zamanlarda yazdığı kitapları* insanlara zorla dağıtıp okutturuyor. valla pes. kendisinin kelimenin tam manasıyla sahibi olduğu* cemaatinin son vukuatı da elemanın bu egosu için yine zirve yaptırıcı. anadolunun güzide kenti amasya'da** bu cemaatin mensubu elemanlar hoca efendi lakaplı bu elemanın bir kitabını dersane öğrencilerine dağıtmış ve sonra da kitaptan sınav yapmışlar... valla takdir ettim bu cüreti.

http://haber.sol.org.tr/kent-gundemleri/amasyada-ogrencilere-fethullah-gulen-sinavi-haberi-54792

bu elemanla alakalı görünmese de afyon valiliğinin içki yasakları da başlıkta bahsi geçen elemanın şebekesinin işi gibi görünüyor.

hala vaktiniz varken sevin sevişin lübünyalar; valla yakında " belediye hadım etme ekibi" falan kurulacak bizler için...
ota b*ka ağlamasıyla meşhrudur kendisi. * * *

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/33763/0/1/erdogan-in-don-cagrisina-gozyaslariyla-cevap-verdi.aspx
ağlaya ağlaya- yurtdışına- açılmış şahsiyet. şimdilerde dönsün diye ağlayanlar var. demek ki duygu sömürüsü hala altın değerinde.
sevgili başbakanımızın tekrar ülkesine çağırdığı hoca.ilginç bir şekilde ağlayarak reddetmiştir.

(bkz: türkiyeden soğuma sebepleri)
yarıldım *
http://swfcabin.com/swf-files/1285859106.swf
başbakanımızın tabiri ile yurdumuzun okyanus ötesi gücü...
kardeşi öldüğü halde cenazesine katılmamıştır.
sahi ölmüş kardeşine bir namazı son bir vedayı esirgeyen birinden kim ne bekler ki.
adamı çoğu zaman takdir ediyorum.hitabet sanatını ve beyin yıkama yöntemlerini bu kadar güzel kullanmak,ajitasyonu bu kadar ustaca yapabilmek her yiğidin harcı değil.eski videoların da mütevaziliğin dibine vurup ağlıyor sızlıyor kendini helak ediyor.kendisine mesafeli yaklaşanlar bile haline üzülüp acaba diyor.

şimdi ki videolarında ise mütevazilikten eser yok.kelimeleri kullanırken arka planda ben milyonlara hükmediyorum ona göre ha diye tehditkar tonlamalar yapıyor.bir tarikat liderinden çok dünyevi mevzular da bir politikacı edasıyla ahkam kesip yol gösteriyor.bize de zamanın dertli dervişiyle şimdiki cevval politikacısını ibretle izlemek düşüyor.

orta amerika dünyasının en güçlü büyücülerindendir. fetuman laneti olarak bilinen en güçlü büyüsünü tayyip'e göndermiştir. orta türkiye'nin en güçlü ayakkabı cinlerinden tayyip'in laneti nasıl kıracağı hala bilinmemektedir.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/16...
bir insanın karaktersizliğini görmek için onunla kavga et demişler. gerçekten de düne kadar sayın rte ile can ciğer kuzu sarması iken birden bire nasılda gizli kapaklı ne var ne yok döktüler birbirlerinin. yakışmadı hoca. kitaplar yazdın vaazlar verdin ama kendin boka buladın ortalıği. keşke konumuna uygun bir şekilde erkeklik bende kalsın deyip sussaydin.
şu sayfaya bir şey yazayım dedim. tıkladığımda tema değişti bembeyaz oldu. ulan yoksa buraya da mı? tövbe neyse...

şimdi bu şahıs hakkında gerek ergen iriliğimde, gerekse ondan sonraki dönemde çeşitli lakaplar takıp, okuduğum kitaplardan çeşitli bilgileri arkadaşlarıma sattım. karşılığında tövbe de, istiğfar et, hocamıza öyle denemezden tut da hararetli tartışmalara kadar her şeyi gördüm. o arkadaşlarım sonra büyüdüler, partilere oylar attılar, o oylar boy boy bizi kovaladı atlı kovboy kıvamına nihayet geldi.

tövbe et diyenler fetö metö yardırıp duruyor sosyal medyada. daha benim eski kıvamıma gelmeseler de ona da yakında gelirler sanki... bu arkadaşların pervanesi kaç devirle dönüyorsa artık aynısından ben de istiyorum; zira daha yazın ortasındayız.