fethullah gülen

bu kadar ego anca bir gay'da olur diye düşünürdüm. yaw adam ağlamaktan fırsat bulduğu zamanlarda yazdığı kitapları* insanlara zorla dağıtıp okutturuyor. valla pes. kendisinin kelimenin tam manasıyla sahibi olduğu* cemaatinin son vukuatı da elemanın bu egosu için yine zirve yaptırıcı. anadolunun güzide kenti amasya'da** bu cemaatin mensubu elemanlar hoca efendi lakaplı bu elemanın bir kitabını dersane öğrencilerine dağıtmış ve sonra da kitaptan sınav yapmışlar... valla takdir ettim bu cüreti.

http://haber.sol.org.tr/kent-gundemleri/amasyada-ogrencilere-fethullah-gulen-sinavi-haberi-54792

bu elemanla alakalı görünmese de afyon valiliğinin içki yasakları da başlıkta bahsi geçen elemanın şebekesinin işi gibi görünüyor.

hala vaktiniz varken sevin sevişin lübünyalar; valla yakında " belediye hadım etme ekibi" falan kurulacak bizler için...
başbakanımızın tabiri ile yurdumuzun okyanus ötesi gücü...
sevgili başbakanımızın tekrar ülkesine çağırdığı hoca.ilginç bir şekilde ağlayarak reddetmiştir.

(bkz: türkiyeden soğuma sebepleri)
ota b*ka ağlamasıyla meşhrudur kendisi. * * *

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/33763/0/1/erdogan-in-don-cagrisina-gozyaslariyla-cevap-verdi.aspx
ağlaya ağlaya- yurtdışına- açılmış şahsiyet. şimdilerde dönsün diye ağlayanlar var. demek ki duygu sömürüsü hala altın değerinde.
hasret bitsn diyor başbakan. kaldığı yerde kalmalı bence
yarıldım *
http://swfcabin.com/swf-files/1285859106.swf
bugüne kadar mağduriyet üzerinden inşaa ettiği imajına zarar vereceğini düşündüğü için rte'nin teklifini reddettiğini düşündüğüm kişi.
milletçek "gelllll hocam gelllllll" diye yalvarır olduğumuz gereksiz kişilik, şahsen ben donsuz koşacağım havalimanına karşılamaya... her işimiz bitmiş onu bekliyoruz.
yıllardır cemaat yurdunda kaldım ve bu adam inanmadım ne amerikaya gitti diye sorsan sana verecekleri en büyük cevap hasta diye diyecek fakat lakin koskocaman atatürk bile beni türk hekimlerine emanet edin diyor sen kimsin de gavur doktorlara gidiyorsun .. madem öyle neden gavurları bu kadar kötülürken onların elinden tedavi olmak istiyorsun ?

açtığı okullar falan vs diyor dur onları da kısaca bir özetliyim afrikada asya bilmem fakir ülkelerinde bu kadar okul açmış diyorlar sizce o okullara gidenler kim fakir olan mı ? yoksa devlet büyüklerinin çocukları mı hatta amerikada böyle okullar olmasına rağmen devlet bunlara ciddi rakamlar para dağıtıyorlar

hiç unutmam ben küçükken ışık dershanesine giderken ? çocuklar hocam bu derse fetullahın mı diye sordular ?

hocanın verdiği cevap ? yok bu dershane halkın

peki madem halkın niye herkesden para alıyorsunuz ?

sahi merak ediyorum bu dini bütün hoca ne zaman hacca gitmiş? bu kadar dindar olduğuna göre gitmiştir di mi?
kardeşi öldüğü halde cenazesine katılmamıştır.
sahi ölmüş kardeşine bir namazı son bir vedayı esirgeyen birinden kim ne bekler ki.
adamı çoğu zaman takdir ediyorum.hitabet sanatını ve beyin yıkama yöntemlerini bu kadar güzel kullanmak,ajitasyonu bu kadar ustaca yapabilmek her yiğidin harcı değil.eski videoların da mütevaziliğin dibine vurup ağlıyor sızlıyor kendini helak ediyor.kendisine mesafeli yaklaşanlar bile haline üzülüp acaba diyor.

şimdi ki videolarında ise mütevazilikten eser yok.kelimeleri kullanırken arka planda ben milyonlara hükmediyorum ona göre ha diye tehditkar tonlamalar yapıyor.bir tarikat liderinden çok dünyevi mevzular da bir politikacı edasıyla ahkam kesip yol gösteriyor.bize de zamanın dertli dervişiyle şimdiki cevval politikacısını ibretle izlemek düşüyor.

milyonları ne yazık ki etkisi altına alan din lideri. bazı insanlar bu hocaya neredeyse tapıyorlar. en ilginç yanı da böyle bir adamın neden bir müslüman bir ülkede değilde amerika'da yaşamasıdır. gerçekten çok ilginç.
hükümete beddualarda bulunmuştur.

orta amerika dünyasının en güçlü büyücülerindendir. fetuman laneti olarak bilinen en güçlü büyüsünü tayyip'e göndermiştir. orta türkiye'nin en güçlü ayakkabı cinlerinden tayyip'in laneti nasıl kıracağı hala bilinmemektedir.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/16...
duygu sömürüsü yapacağım derken şaşırıp, ceketinin üzerinden tansiyon ölçtüren komik insan.
insanların inanç zayıflığını kullanarak çok güzel beyin yıkaması yapan , kendi e inanları boş ümidlere inandırıp istediğini yaptıran bi adam.
  • /
  • 2