fethullah gülen

birçok kitabını okuduğum halde bunca insanın neyden etkilendiği anlamadığım,lacrimal bezlerinde yada direk sinir siteminde sorun olduğu düşündüğüm zat.
bir insanın karaktersizliğini görmek için onunla kavga et demişler. gerçekten de düne kadar sayın rte ile can ciğer kuzu sarması iken birden bire nasılda gizli kapaklı ne var ne yok döktüler birbirlerinin. yakışmadı hoca. kitaplar yazdın vaazlar verdin ama kendin boka buladın ortalıği. keşke konumuna uygun bir şekilde erkeklik bende kalsın deyip sussaydin.
şu sayfaya bir şey yazayım dedim. tıkladığımda tema değişti bembeyaz oldu. ulan yoksa buraya da mı? tövbe neyse...

şimdi bu şahıs hakkında gerek ergen iriliğimde, gerekse ondan sonraki dönemde çeşitli lakaplar takıp, okuduğum kitaplardan çeşitli bilgileri arkadaşlarıma sattım. karşılığında tövbe de, istiğfar et, hocamıza öyle denemezden tut da hararetli tartışmalara kadar her şeyi gördüm. o arkadaşlarım sonra büyüdüler, partilere oylar attılar, o oylar boy boy bizi kovaladı atlı kovboy kıvamına nihayet geldi.

tövbe et diyenler fetö metö yardırıp duruyor sosyal medyada. daha benim eski kıvamıma gelmeseler de ona da yakında gelirler sanki... bu arkadaşların pervanesi kaç devirle dönüyorsa artık aynısından ben de istiyorum; zira daha yazın ortasındayız.
akplilerin eski sevgilisi, yeni düşmanı.

şu videoda eski günleri çok güzel kolajlamışlar.

https://www.facebook.com/M.Kemal193oo/vi...
dilerim kendi inancına göre gittiği cehenneme kendisini öyle veya böyle takip eden herkesi toplasın...
  • /
  • 2