gay ile lezbiyenin evlenmesi sorunsalı

böyle yapanlar var mı artık bilemiyorum fakat ilk bakışta çocuk sahibi olmak için iki tarafa da mantıklı geliyor olabilir. bilemeyeceğim.
lezbiyenler genelde feminist olur. şu hayatta isteyeceğim son şey feminist çocuk sanırım. düşündükçe titriyorum. o yüzden olmaz. giderim ukrayna'nın köyünden 20 yaşlarında bir kızla anlaşırım taşıyıcı anne olarak mis. bir de otuz yaşından büyük alkol içmekten rahmin tanımlanamayan maddeye dönüşmüş kadınların doğuracağı çocuktan pek bir şey beklemiyorum. bunlar hep bilim.
yakın zamanda evlenmiş olan gay ve lezbiyen çiftle röportaj yapılmış.verdikleri cevaplar yaşadığımız toplum baskısını özetler nitelikte.ne kadar süre bu yalanı yaşayabileceklerini merak ettim doğrusu.girdikleri zahmete ve aldıkları riske değer umarım.
http://lgbti.org/sahte-evlilik-yapacagiz...
lezbiyen olan bir kız arkadaşımla bu işin geyiğini yaptığımız çok oldu. hatta 40 yaşımıza kadar evlenmezsek birlikte evlenelim dedik. çocuk falan yapmak da istemiyoruz zira sevmiyoruz çocuk falan uğraşamayız. eğer iş ciddiye binerse allahın emriyle isteyip anlı şanlı düğün yapacağım.
lan ne sorunsalı gayet iyi bence o sana muhtaç değil sen ona hetero bir kadın ile evlenmektense lezbiyen bir kadınla evlenirim daha iyi.evlenince beyin kalır mı kalmaz o ayrı...
gey bir erkek olarak ciddi anlamda düşündüğüm durum. eğer benzer düşünceleri olan lgbt kadın arkadaşlar varsa ulaşabilirler de.:)
bir gün izmirde bir çocuk gördüm.
baya yakışıklı, tam kapılcam ama bişey oluyor kapılamıyorum.
akıp gidemiyorum yani. kalbim tam atacak atmıyor.
kısa bir süre sonra fark ettim ki erkeksi bir lezbiyenmiş.
gay bünyesi kadını nerde olsa tanıyor işte.
  • /
  • 2