gay ilişkilerdeki meslek ve işin önemi

var böyle bir sorun, en bariz örneği manjam ve gayromeo. devamlı bu sitelerdeki gaylerin elit kişeler aradığından dem vurulması, taşak geçme malzemeleri olmasından anlayabiliyoruz. düşük gelirli biriyle olmak istemiyorlar. ha haklılık payı sonuna kadar var tabi, davul dengi dengine evet ama bunun yanı sıra zengin gay avcısı soysuzlar çeteside yok değil, bu da ayrı bir mevzu. onun haricinde yüksekten bakmayı, insanları hor görmeyi, mesleğine göre değer veren tipler az değil açıkçası.
ne kadar kazandığı mı, yoksa kariyerinde ne kadar başarılı mı olduğu sorusu sorulsa kesinlikle kariyerindeki başarısı derim. zira sırf bu para işleri yüzünden ikinci üniversite biter bitmez akademisyen olup ticaretten, işçilikten çıkıp gidicem. seviyorum oğlum mesleğimi. bari düzgün düzgün öğretme şansım olsun.
gaylerin eğitime önem vermelerinden mütevellit oluşan bir istektir.
tıpkı heteroseksüel ilişkilerde olduğunu gibi.
bunu yönelimle alakası yok yani insanın doğasında var.
mesleğin türü, kazanılan para miktarı önemli değil benim için ama çalışma refleksinin olması, çalışan insanın götünden akan terin anlaşılması çok önemli.
işsiz güçsüzle olmuyor . tahta oysun ama uğraşı olsun .
meslek ve işin önemi = statü

statünü söyle de ona göre konuşalım!
jinekolog olsun, rakip takımdan bilgi getirir.
ya da benim üzerimde muayene de yapabilir. *
eskiden yazışmalarda mesleğimi yazdığımda ya derin bir sessizlik sonra "iyiymiş" cevabını alıyordum ya da karşımdaki bir daha yazmıyordu. en olmadı başında bir iş varsa danışmak istiyordu. ben de bu yüzden manav ya da tekelciyim diyordum bu meslekleri baya seven var sanırım.

reel ilişkilerime gelince; işi olsun tamamdır ne iş yaptığı mühim değil dersem yalan olur dürüst olucam güzel bir meslek kesinlikle cezbedici oluyor.
her iliskide oldugu gibi onemlidir. bireylerin birbirine finansal olarak ihtiyac duymamasi demek ozguveni yerinde sevgililer icin mutluluk kaynagindan baska birsey degildir. kimse oturup da vicik vicik borc harc alan para diye aglayan bir sevgili istemez efinim. istiyorsaniz da cok yanlis hayallerdesiniz.

tabii ulkemizde iki tip insan vardir; ya parasizlik garibanin gururudur triplerinde tipler, ya da gunluk (zaten olmasi gerektigi gibi) bir ise sahip (plaza calisanlarindan en alakali-alakasiz temel meslege kadar) oldugu icin milleti kolesi sanan manyaklar..