george michael

yunan asıllı ingiliz pop şarkıcısı. 80'li yıllarda genç kızların sevgilisi olarak ünlendi, maço-seksi pozlarda gezdi. sonra bir gün bir umumi tuvalette bir polise el atıp dünyaya "açıldı".
çok sansasyonel bir özel yaşamı olmakla beraber bunu affettirecek güzellikte bir sesi ve şarkıları var. mesela older albümü muhteşemdir. sesi caza da çok yakışıyor. son derece ayırt edilebilir bir sesi var. bir de bu dünyada romantik biri olduğunu söyleyip de careless whisper'ı bilmeyen birinin olduğunu sanmıyorum bu arada *

yıllar sonra* sony music'le anlaşarak patience öncesi ya da ilk single olan freeek ile geri dönüş yapmıştı,1 milyon dolarlık freeek klibi ile sony'i zarara uğrattığı gizli kapılar ardında çok konuşuldu,ardından gelen shoot the dog ile dikkat çekti g.w.bush ve onun köpeği olmakla suçladığı tony blair temalı klibiyle baya ilgi odağı olmuştu en son,amazing da iyiydi ama sadece onunla kaldı george michael. bakalım yeniden doğa bilecek mi küllerinden.
fanları tarafından manyakça duygularla aşırı sevilen ve beğenilen şarkıcı. her mahalde bir adet george michael aşığı gay tanıdım diyebilirim.

faith ile 80lerin sonunda pop müzik yönelimlerini değiştirmiş; şarkıda yer alan gitar sempılları günümüzde çıkan yeni şarkılarda bile kullanılmıştır.

faith:
east finchley - kuzey londra* doğumlu ama kıbrıs - rum kökenlidir; asıl adı "georgios kyriacos panayiotou"´dur. babası 1950'lerde ingiltere'ye göç etmiştir.
sevişirken dinlenecek güzellikte şarkıları vardır. you know that i want to dinleyin hak vereceksiniz... jesus to a child, freek, fast love ve too funky olmazsa olmazdır
sevişirken dinlenecek güzellikte şarkıları vardır. you know that i want to dinleyin hak vereceksiniz... jesus to a child, freek, fast love ve too funky olmazsa olmazdır
dün gece evinde ölü olarak bulunmuş ingiliz şarkısı. şarkılarının ve top sakalının hayatımda her zaman çok özel bir yeri olacak. rip.
daha çok erkendi, 53 yaşında hayatını kaybetmiş. ölüm sebebine kalp yetmezliği deniyor fakat uyuşturucu bağımlılığı da vardı. sonuç olarak sevdiğim bir ünlü eşcinsel daha aramızdan ayrılmış oldu.
anısına londra'da büyük bir parti organize edilmiş.

http://asdilgbti.ayisozluk.com/2017/01/0...
ölümünün ardından tonla mirasçı adayı ortaya çıkmış. vaftiz oğulları, manevi çocukları hatta karısı ve kocası olduğunu iddia eden tonla kişi mahkemelere hücum etmiş, ancak ölmeden önce vasiyetname düzenlediği için ingiltere yasalarına göre alayı avucunu yalayacak.
feminenlerin beyaz atlı prensi. ben nefret ediyorum, benim eskisi sağ olsun.