george michael

yıllar sonra* sony music'le anlaşarak patience öncesi ya da ilk single olan freeek ile geri dönüş yapmıştı,1 milyon dolarlık freeek klibi ile sony'i zarara uğrattığı gizli kapılar ardında çok konuşuldu,ardından gelen shoot the dog ile dikkat çekti g.w.bush ve onun köpeği olmakla suçladığı tony blair temalı klibiyle baya ilgi odağı olmuştu en son,amazing da iyiydi ama sadece onunla kaldı george michael. bakalım yeniden doğa bilecek mi küllerinden.
fanları tarafından manyakça duygularla aşırı sevilen ve beğenilen şarkıcı. her mahalde bir adet george michael aşığı gay tanıdım diyebilirim.

faith ile 80lerin sonunda pop müzik yönelimlerini değiştirmiş; şarkıda yer alan gitar sempılları günümüzde çıkan yeni şarkılarda bile kullanılmıştır.

faith:
east finchley - kuzey londra* doğumlu ama kıbrıs - rum kökenlidir; asıl adı "georgios kyriacos panayiotou"´dur. babası 1950'lerde ingiltere'ye göç etmiştir.
sevişirken dinlenecek güzellikte şarkıları vardır. you know that i want to dinleyin hak vereceksiniz... jesus to a child, freek, fast love ve too funky olmazsa olmazdır
dün gece evinde ölü olarak bulunmuş ingiliz şarkısı. şarkılarının ve top sakalının hayatımda her zaman çok özel bir yeri olacak. rip.
daha çok erkendi, 53 yaşında hayatını kaybetmiş. ölüm sebebine kalp yetmezliği deniyor fakat uyuşturucu bağımlılığı da vardı. sonuç olarak sevdiğim bir ünlü eşcinsel daha aramızdan ayrılmış oldu.
anısına londra'da büyük bir parti organize edilmiş.

http://asdilgbti.ayisozluk.com/2017/01/0...
ölümünün ardından tonla mirasçı adayı ortaya çıkmış. vaftiz oğulları, manevi çocukları hatta karısı ve kocası olduğunu iddia eden tonla kişi mahkemelere hücum etmiş, ancak ölmeden önce vasiyetname düzenlediği için ingiltere yasalarına göre alayı avucunu yalayacak.
mükkemmelin ötesinde olan bir eser,
belki de aynı şeyler diyenler olabilir, ama ben aşağıdaki eseri tekrar paylaşmaktan çekinmeyeceğim, nedeni ise artık bu gibi eserlerin günümüz dünyasında gelmesi, gerçekleşmesi olanaksız hale gelmesi, işte bir klasiğin hikayesi, bunları özleyeceğiz, artık zorunlulukların dünyasındayız, her şey zorunlu, her şey monoton, her şey durağan, ama hiç kimse demiyor ki, neden böyle?, çok güzel değil mi, böyle ne güzel, yakışır her türlü..

büyük ustam dark bear için haykırışım, öyle bir usta ve öyle bir öğretmen ki , eli öpülesi, saygıyla eğiliyorum, bunun için iyi ki varsın dark bear
bir konserinde karşılaştığı ve sonrasında sevgilisi olacak kişinin çok erken hayata veda etmesi nedeni ile bir süre müziğe ara vermiştir. en sonunda yoluna devam edebilmek için sonsuzluğa gidene bir çeşit methiye olacak şekilde jesus to a child'i yazmıştır. sözleri fena çarpabilir.