göbek deliğinde biriken pamuk

şişko insanlarda daha fazla ortaya çıkabilecek şey. pamuk problem değilde,kir harbiden tiksindirici.
göbeğin pamuk üretebilmesi durumudur.
eğer hiç çıkarılmazsa tüm bilecik halkının ölüm sonrası pamuk ihtiyacını karşılayabilir.
vücudun yıkanma zamanının geldiğini işaret eder. bunun bir adım sonrası kulak arkasının (bkz: kerme) tutmasıdır. iki adım sonrası ise kıç kıllarının örrggg yazamayacağım, anladınız siz onu.
yetiştirilmelidir, zamanı geldiğinde göte tıkanacağından şimdiden kenarda dursundur.
dileyen, sevgilisinin göbek deliğine bir miktar toz şeker ekleyip bir hafta beklesin. vee işte pamuk şekeri fantezimiz hazırrrrr... iğrencsin alfonso... yıkıl karşımdan...
özellikle kışın olan bi şey. çok gıcık
avusturalyalı karl kruszelnicki daha önceki bir araştırmasında şu sonuca varmıştı: “bu kirin genelde mavi olmasının nedeni çoğu zaman mavi ya da gri pantolon giymemizdir. pantolon ya da kot vücuda sürtündükçe küçük parçalar bırakıyor ve bu küçük parçalar kendilerine göbek deliğinde yer buluyor.avustralya yerlileri,kanada yersizleri,afrikanın balta girmemiş ormanlarının semt sakinleri göbek pamuğundan yerel halılar,kilimler dokumaya xvi.yy.'dan itibaren başladılar...fransadaki louvre müzesinde ix.yy kalma göbek pamuğundan yapılma heykellere rastlandığı da ayrı bir rivayet...
hiç neden, o pamuğun neden mavi yada gri olduğunu mantıklıca anlatamaz bana. zira, sözü geçen kişi atletini donuna sokmaktadır. dolayısı ile oraya atletten başka birşey sürtemez. * o halde nedir bu pamuğun pigmentindeki keramet?
koleksiyon objesi olarak da kullanılıyormuş haberdeki denyo 26 yıl boyunca biriktirmiş efenim.

da674
kir ile alakalı olmadığını giyilen kıyafetlerle ve renkleriyle alakalı olduğunu araştırmalarımla öğrenmiştim :)
bir gavuristanlı dayımız uzun yıllar boyunca göbek deliğinde biriken pamukları bir kavanozda biriktirdiğini de görmüştüm.
erkek bedeninin çukurovası.
çekici gelen tuhaf erkek bedeni bileşenlerindendir..
bear olduğunuzun kanıtıdır.
bana kalırsa pislikten dolayı meydana geliyordur.
  • /
  • 2