gülhan şen

çok çok sevdiğim ve bizzat tanıştığım sevgili şirin ponçik ve çok güzel olan hatun kişisi. kendisi tv8 de 'zamanın ruhu' isimli programdan sonra insanlara gezme ve yeni yerler keşfetme isteği aşılayan programı 'gülhan'ın galaksi rehberi' ni 2007 yılında yapmaya başladı. farklı tarzı, renkli kıyafetleri, espirili anlatımı, ve mikrofonuna taktığı tatlı peluş oyuncaklarla dünyaya açılan bir kapıydı benim için.

kendisiyle istiklal caddesinde tesadüfen karşılaştığımda da gerçekten ekranda görüldüğü gibi cana yakın sıcak ve çok şeker biri olduğunu anladım. uzun bir sohbetten sonra bana 'inşallah bir gün istediğin her yeri görürsün' demişti ve öyle de oldu. gezmeye başladım. gittiğim her yerden ona fotoğraflar ve mesajlar attım.

tv8 i acunun ele geçirmesinden ve kendisi de önceden 'acun firarda' diye bir gezi programı yapmasından dolayı gülhancığımın programını yayından kaldırdı tabiki de* ancak suan program hala her cuma trt haber de devam etmektedir. eger gezmeyi seviyorsanız ve yeni yerler görmeye meraklıysanız kesinlikle takip etmenizi öneriyorum sevgili sözlük.