halkevlerinin kurban derisi toplaması

eğer toplarken görürsem kendilerine bağışlayacağım.kurbanın amacı paylaşmaktır.ister müslüman ister gayrimüslim ister ateist olsun herkese pay verilir.ayrıca halk evlerini allahsız olarak yaftalamak imana aykırıdır.eğer halkevlerinden bir tane bile iman eden varsa senin imanın gitti kardeşim.bence hemen kelime-i şehadet getir iman tazele.
kimse kusura bakmasın da benzer siyasi görüşüm var diye savunacak değilim, halkevlerini zaten iyi biliyoruz. solcu kesimin de ahlak kavramına nasıl baktığını. kaldı ki sürekli hak vsden bahseden bu solcu kesimin neden veganizme karşı olduğunu bir türlü çözemedim, özgürlük naraları atanların hayvan özgürlüğünü kısıtlamaları tezatlıktır. bu ülke beni intihara sürüklüyor sözlük
nasıl bir utanmazlıkla iftirayla yazılmış bunlar hakkaten kınadım.

halkevleri ne zaman ateist, ne zaman islam düşmanı, müslümanları gerici ve kurban bayramını gerici olarak tanımladı. aleviler müslüman değil de yahudi mi? resmen halkevlerini nasıl gördüğünüzü onlara lanse etmişsiniz. halkevlerinde mum söndü de yapılıyor sürekli içki de içiliyor size göre.. hiç mi kurban kesen alevi görmedin? hiç mi halkevlerinde kurban kesilirken görmedin? bu alevileri nasıl görüyorsunuz lan siz?

dutchbear gitti rtelover geldi... sikerler böyle işi