harika avcı

asıl adı nermin ocak olan, çocuklugumun seksi kadını. güzel bir ses, sapsarı saçlar, uzun boy. şimdilerde biraz yorgun gibi, alkol de var sanırsam. ben gene de seviyorum kendisini.

zamanın en güzel kadınlarından biri.bir zaman idol olduğunu düşünüyorum.şu an yine güzel fakat biraz sorunlu bir görüntü çiziyor.starların bu tarz halleri aslında çok şaşırtıcı değil.sonuç olarak "güzel kadın".
adı üstünde hem harika hemde avcı.en son sürünüyorum şarkısıyla dinlemiştim.sonrasın da ne yapıyor haberdar değilim.
senelerdir," türkiyenin en güzel kadını hülya avşar" manşetlerinin gerçek birincisidir bana göre.
ilgilenenleri delirtebilecek bir kadın, hoş.
1960 izmir doğumlu oyuncu, şarkıcı. tarafımca güzelliği takdir edilesi kadınlardandır. ancak zaman herkese olduğu gibi* bu hanım ablamıza da acımasız davranmıştır. filmlerinde tecavüze uğrayıp geneleve düşen kadın rolünde emrahın annesinden bir tık öndedir.
- neydi o bir şarkıcı vardı. tüfekli felan.
+ ne tüfeği.
- av tüfeği. he efsane avcı. yok yok muhteşem avcı.
+ay harika avcı.


şeklinde nejat uygur?a espri malzemesi olmuş ünlü kişi.
dansçı, oyuncu ve şarkıcı olarak pek çok alanda pek çok iş yapmış olmasına rağmen kendisi hakkında hatırladığım yegane şey, hatırlamadığım bir şarkısının klibinde ekinlerin arasında neden bilmem buğday sapı dişleyerek oradan oraya hoplayıp zıplamasıdır.
yeşil iç çamaşırı giymesinden dolayı huysuz virjin in 'aa şeyine kurbağa kaçmış' diye dalga geçtiği kadın.
1960 izmir doğumlu şarkıcı-oyuncu. gerçek ismi nermin ocak. *

90 kuşağı olarak kendisini kral tv'de klipleriyle tanıdık.
kemal sunal'ın başrolünü oynadığı iyi aile çocuğu filmindeki esas kızın harika avcı olduğunu öğrendiğim zaman çocuk aklım gerçekten de şoke olmuştu.


yıllarca ekrana çıkmamıştı. en son saba tümer'in programına konuktu.
orda da çişi falan gelmişti. yazık lan.

olaydan sonra yine inzivaya çekilmiş olsa gerek.
bugün otel odasında intihar eylemi ile haber olan şarkıcı oyuncu... kendisinden 25 yaş küçük kocasının şiddeti sebebiyle eve gidemeyip hayatını otel odasında sürdürdüğü ve yüksek alkol alarak başına dayadığı silahın tepmesiyle kolundan yaralandığı açıklanmıştır. reklam için yapmamıştır umarım diye düşünülmektedir
erol köse'nin ünlüler hakkındaki çarpıcı iddialarında, lezbiyen olduğunu iddia ettiği kadın.
saba tümer'in programına katılmıştı birkaç yıl evvel. akli melekelerinin yerinde olmadığı aşikardı. yıpranmış,sağlıklı düşünemez olmuştu. çok havası vardı bir zamanlar. ben küçükken huysuz virjin'in programına katılmıştı. bir içim su idi resmen. huysuz ortalığı kırdı geçirdi tabii. youtube'da bir kısmı var izleyip neşelenebilirsiniz.
seks dolu bir yaratık olduğunu idda edip* sonradan sadece reklamdı ühüü diye ağladığı filmleri ile sağ gösterip sol vurandır.

1995 yapımlı "gizli aşk" dizisinde başrol oynamıştır. net bir şekilde kel kocasını hatırlamaktayım.beş yaşında ben bunları mı izliyordum? çok severdim bu diziyi üstelik.cinayet,aşk gibi bir şeyler vardı dizide.
en son şöförünü dövdürdüğü iddiası ile göz altına alınmıştı. skandalların kadını. severiz.