hayatında ilk defa alkol almak

bu kişi ben oluyorum gerçekten çok iğrenç bir tadı varmış
nadir insanlardan biri olmaktan terfi etmektir. herkes olmak, çoğunluk olmaktır. bu sigara için de geçerli. içmiş olmak için de içmemek gerek.

(bkz: hayatında hiç bira içmemiş insan)
kaç yaşında olduğuna bağlı olarak vereceğim tepkinin yıkıcılığının artacağı durum.
alinan alkolün niteligine ve tabiki miktarina bagli olarak yaratacagi sonuç farkli olur;
saf alkol: muhtemelen ölürsünüz.
cin muhtemelen bi daha agziniza içki sürmezsiniz.
vodka muhtemelen ertesi sabah kendinizi çirkin birinin koynunda bulursunuz
raki muhtemelen ertesi sabaha aktif olarak uyanirsiniz
sarap muhtemelen ertesi sabaha pasif olarak uyanirsiniz
viski muhtemelen ertesi sabaha berbat bir bas agrisiyla uyanirsiniz.
bira eger abartip bir kasa içerseneniz, ertesi sabaha bilmediginiz bir mekanda, feci bir göt agrisiyla uyanirsiniz.
bende bir sorun mu var acaba dedirten entrylere sahip başlıktır. bana bişi olmadı kii. * *
içtikten sonra hafif dengesizliğimin tadını çıkarmak yerine etrafımdaki insanların sorularına cevap vermemek için ağzımı kapalı tutmaya çalışmıştım. bi durun allaseniz yaaa
kolay kolay sarhoş olmayacağım diye kendimi o kadar şartlandırdım ki ilk başta sarhoşluğun tadını alamadım ama sonra kendimi şarabın verdiği sıcaklık hissine bırakınca uçmaya başladım. *
pek iç açıcı olmayan durumdur kişi için. zordur ama güzeldir.
yani tadına baktığım ve pek abartmadığım için bir şey olmadı ama tadı kötüydü, sirkenin tatlandırılmış hali gibiydi. ha bir daha içer misin deseler içerim ama çok elzem bir şey değil tabikiside.
bira içtim. insanlar birayı nasıl seviyor anlamıyorum. neyse be kapitalist içkisi olan kolayla devam edeyim.
geçen sene içmiştim. çok iyi bir tadı yoktu çünkü biraydı en nihayetinde. sonradan fark ettim ki tuborg gold (ilk biram) bırakamıyorum. olmuyor. haftada en az iki gün almadan rahat edemiyorum. her içişimde en fazla 1 kutu ile sınırlandırıyorum kendimi tabii ki.
15-16 lı yaşlar... arkadaşlık var, dostluk var, sosyallik var... ne günlerdi. şimdi göt üstünde oturmak var, kalan bir dostla senede bir görüşmek var, ara sıra dansa gitmek var o da tek başına.
vücudum ısınıyor, karşımda hoşlandığım herif var ama heteroseksüel. evet guys, çok zor bir durumdu.
sigarayı halen daha bırakmayı deniyorum, tek tük içsem de ama alkolü bıraktım ve bir daha da kullanmayı düşünmüyorum açıkçası. çok da gerekli bir şey olmadığını düşünüyorum. keşke sigaraya da hiç başlamasaydım. bence içmeyenler çok bir şey kaybetmiyor. bir kaç kez sarhoş olup gerçekten beni sevdiğini düşündüğüm insanlar yüzünden incindiğim için niyeyse beni üzüyor ya. içince bir kendimi kaybetme isteği daha çok içme isteğim oluyordu. zaten bağımlılıklarla da hayattaki zevklerle de dengeyi tutturmak da pek iyi değilim. ya hiç/az ya da abartılı şekilde yaşıyorum her şeyi.