hprs

adım nazlıya çıktı sayende bankacibear
neye güldüğümüzü hatırlamasam da beni epey güldürdüğünü hatırladığım tatlı, danslı yazar.
zirveye sözlüğün ağır toplarından bankacibear ile katılarak kendini sağlama almış, kah pistlerde boy gösterip, kah çıtırlığına rağmen oturup dinlenerek partiyi tamamlamıştır. bir dahaki partide '' oturmak yok '' kuralına çalışarak gelmesi tavsiye olunur.
çok fazla sayıda ahlaksız teklif almaya başladığını kuşlar söyledi kulağıma... olm ikna edersem evlenicem diyorum başka kapıya lan
sevim koş hprs yi götürüyorlar.. :gülümsemesmile:
bugünün saat 16dan sonrasını geçirdiğim ve gördüğüm an yüzünde kocaman bir gülümseme oluşmasını sağlayan tatlı yok tatlı değil çok tatlı adam.
kendini dövdürmüş adam... kolunda artık dövmesi ile sexyligine sexylik katan boncuk gözlü yazar
yaklaşık 1 saat sonra yen'i yaşına girecek olan güzel adam... şansın bahtın sağlığın hep iyi ve açık olsun... heppiii bördddeyyy tuu yuu beyb.....
doğum gününü şimdiden kutluyorum. ne güzel bir günde doğmuş. en uzun gece. *
şu 39 yıllık hayatımın en büyük vicdan azabını yaşadığım boncuk gozlusu. kaç senedir tanışıyoruz 10/12 bilmiyorum. bildiğim tek şey o 7/8 sene önce o iğrenç günde yanında olmayi secmeliydim. yapamadım neden yapamadım bilmiyorum ama yapamadım. uzun bir süre sonra karşısına utana sıkıla çıktım. 2 kırık kalp belkide teselliyi buluruz sandım o benden birşey bekleme dediğinde bile olacak ya zamanla olacak dedim ama önce iyi geceler sonra günaydın mesajları bitti.. şunu çok net biliyorum hayatımın en boktan döneminde tutundugum tek dal sen oldun ama işte senin köklerin başkasına tutuk mutlu ol boncuk göz çok mutlu ol ve hep gül... seninle ilk tanıştığım zaman face de şunu yazmışım gülmek için bir ümit'im var..
uzun bir aradan sonra bu gece konuştuk. hayatına birisi girmiş enteresan bir şekilde mutlu oldum. verdiği sinyalleri sevgili sinyali olarak alan ben sevgili sinyallerini doğru kişiye yönlendirmesine sevindim. eskiden olsa yağar gürür eserdim ama onun mutlu olması galiba beni de mutlu edecek. kavgalı dövüşlü olmadığımızdan arkadaş olmayı becerirsek bir ömür boyu yanımda olacağını bilmek güzel... bir ömür boyu yanında olmak dileğiyle. ha bu arada facebook üzerinden arkadaşlık teklif eden ölü sevici... kabul etmeyecek seni boşuna bekleme
whatsapptan yazıştık. ölmemiş, yaşıyormuş. daha ölmeden ölü sevicilerin kendine dadanmış olması ne kötü. facebook üzerinden arkadaşlık teklifi alması falan, dünya üzerinde pek rastlanır şey değil bu, korkunç, ürkünç! bu olayı ilk sayfalarda büyük font manşetlerle haber yapmalıyız. tanrı onu dengesiz eziklerin gazabından korusun. amen!
ismini her gördüğümde bana herpes'i hatırlatan yazar. umarım korunuyordur. sağlık ve temizlik tanrıçası hygieia'nın kudreti üzerinde olsun, yani götünü sağlama alsın, amin.
bu güzel insanın nerelerde olduğunu çok merak ediyorum. hayır yani eski sevdiceğiyle filan mı barıştı n'oldu böyle?.
  • /
  • 2