iki futbolcunun eşcinsel ilişki yaşaması

türk kamuoyunu çok yakından ilgilendiren bir haber. lazio'lu bir futbolcu twitter'da şu https://twitter.com/patric_6/status/8714... paylaşımı yapıyor, etiketlediği takım arkadaşı bunu retweet ediyor ve olaylar gelişiyor. gerçekten ilişki mi yaşıyorlar yoksa olay sadece bir şakadan mı ibaret bilmiyorum, yaşıyorlarsa ne mutlu onlara. benim dikkatimi çeken, bir italyan takımı oyuncularının kimliklerinin türkleri bu kadar enterese etmesi. öyle ki twitter paylaşımının altı homofobik türkçe mention'larla dolu. instagram paylaşımının altı %90'ı türkçe küfür, kıyamet, hakaretle döşeli: https://www.instagram.com/p/BU7L6dij9gJ/... google'ın evrensel sayfasında futbolcunun ismini aratınca dahi karşıma sadece türkçe haberler çıkıyor.

topitoş ve nonoş kelimelerini birer hakaret olarak ikinci cihan harbinden beri filan duymamıştım bu arada. ben yok olup gitti sanıyordum, naftalinleyip saklamışlar meğer. allah homofobiğin bile çağı yakalayabilenini versin dostlar. bu adamlar bu hızla geriye doğru evrilmeye devam ederlerse korkarım plankton olarak okyanusa geri dönecekler.
bize ne!
size ne!
kime ne!
ya da bize bok yemek düşer! ,...vb. sözlerin söylenmesini gerektirir.
insanları, yaptıkları iş, üretim ve değerleriyle değerlendirmek yerine sikleri ve götleriyle ne yaptıklarına göre değerlendiren toplumların hali ortadadır.
hergün istediğim gibi görüşebileceğim bi sevgili yapsam bayram ederdim.bence çok şanslılar.