imc tv

1 mayıs 2011 de yayına başlayan sanatçı ve aydınlarımızdan desteklenen yandaş medyanın içinde olmayan gerçeği görüp değerlendirebileceğiniz ve en önemliside herkesin rengi olabilme çabasında olan renklerin kanalı.http://www.imc-tv.com/
01 mayıs 2011 tarihinden beri yayında olupta, benim daha yeni haberdar olduğum izlenilesi, destek verilesi, ismi gibi güzel tv kanalı.
2 hafta önce kesfettiğim, ve müdavimi olduğum, bana göre türkiyenin en iyi tv kanalı. türkiyenin bütün renklerine hitap eden, gerçekleri çarpıtmayan, olaylara hep farklı pencerelerdende bakmayı deneyen bir bakış açısı var. kültür sanat ve sinema haberleri harika. dizi ve sikimsonik show programları yok. militarist, erkek egemen ve ötekileştirici bir dil kullanmıyor. türkiyenin tek ekolojik haber bülteni "yeşil bülten" adıyla burada. yine, türkiyeden ve dünyadan kadın ve lgbt haberlerini izleyeceğiniz "mor bülten" burada. emek verenlerin eline koluna diline sağlık.
an itibariyle gündem müzakere programının konuğu mehmet altan, akp iktidarına ayar veriyor.
hayatımda ilk kez an itibariyle izlediğim tv dir.spor haberleri iyiymiş yahu. kanal d ,show tv... gibi büyük televizyon kanallarında spor haberleri neredeyse ışık hızıyla slayt şeklinde geçerken, maç sonu röportajlarını bile vermesi dikkat çekici. +1 verdim,şuku sana!
kahvemizi yapıp oturduk karşısına.. heyecanla bekliyoruz mor bültenin başlamasını.
ezilen, ayrımcılığa uğrayan herkese eşit destek vermeye çalışan, ayı sözlüğün yanında leyla zana, sabahat tuncel, raperin, serhado gibi isimlerle de çok güzel röportajlar gerçekleştirmiş, trt6'nin kürtçe terörist diye bahsettiklerinden, haberlerinde türkçe gerillalar diye bahseden tv kanalı. yerleri flatofis'tedir. leyla zana'yla ilgili program için:
ayrıca haberlerinin kaynakları fırat haber ajansı, dicle haber ajansı gibi ajanslardır.
an itibariyle enfes bir souad massi konseri yayınlamakta olan kanal. ben bu kanalı çok seviyorum. iyiki var.
şu anda bdp grup toplantısını canlı olarak yayınlayan canım kanalım.
an itibariyle mehmet altan, yeni imralı sürecini değerlendiriyor, ve güzel şeyler söylüyor..
imc tv içeriğinde reklama yer vermeyen tek kanal.. konuklarıyla konularıyla gündemi en iyi irdeleyen ve işleyen tamamiyle objektif her kesime hitap edebilen değeri gün geçtikçe anlaşılan güzel kanal...
babam uydu antenini biraz kıpırdattı diye bir yılı aşkındır izleyemediğim ve bir türlü ayarlayamadığım tv. imece diye okunuyor olmasına rağmen ingilizce bir kısaltma imiş.
emekten, emekçiden yana oyununu sonlandıran burjuva kanalı.
3 kişiye sorup lgbti bireylerin demirtaş'ı destekleyeceği yönünde saçma sapan bol genellemeli bir haber yapmıştır kendileri. cehaletin bu kadarı.

http://www.imctv.com.tr/2014/07/06/lgbti-bireyler-demirtasi-destekliyoruz/
kürt faşistlerine alet ediliyor veya direk bilerek alet oluyor. oysaki lgbti hareketi daha en başından hiç bir siyasi parti ile adı anılmamalı olarak yola çıkmıştır fekat son dönemde gördüğüm şey lgbti hareketi içinde özellikle kürt faşizmi ve siyasi partilerin reklamları oldukça baş gösteriyor.
310k takipçisi olan facebook sayfaları facebook yönetimi tarafından kapatılmıştır.
uğur dündar ve banu güven yayındayken birden sansürlenen tv kanalı. daha önce türksattan yayını iptal edilen diğer kanallar gibi imc tv de devlet sansürüne uğrayacak gigib görünüyor.

http://tr.sputniknews.com/turkiye/20160226/1021150455/savcilik-turksat-imc-.html
  • /
  • 2