inci sözlük

küfür ruhun yelpazesidir olayını abartan ciddiyetten bilgiden aşırı uzak kara mizah mekanı ergen güruhu
ataerkiye toplumun bakış açısını mizah olan değerlendiren bok gibi sözlüktür. gerizekalı, ergenlerin toplanıp birbirine ahahaha bak am sik tarzında esprilerin etrafında çember oluşturup gülmeleri gibi düşünebiliriz. hayatlarında ellerinin seçme şansı olsa ellerinin dahi mastürbasyon için izin vermeyeceği bu dingiller, pornstar modunda takılır. sizi bilmem ama iğrençtir, tiksindirir. umarım kapanır.
2.nesil yazarlığımın olduğu sözlük. artık son yapılan değişikliklerden ötürü küstürüldük. eskilerden kimse kalmadı diyebiliriz. dolayısıyla yazma şevkimz kalmadı.
sözlükte nerdyse 5 senelik yazar ve co-moderatördüm.yavaştan yetki alanım genişliyordu.severek ve tarafsız bir biçimde yapıyordum görevimi.siyaset , müzik ve irkçılıkinsanlıksuçudur bölümlerinde admindim.ta ki serkan inci sözlüğe iktidar yanlısı reklamları alıp ve bunları inkâr etmeyene kadar.benim iktidar yanlısı insanlarla sıkıntım yok, serkan inci'ninde iktidar yanlısı olmasıyla sıkıntım yok.ama bu görüşlerini genç bir topluluğa dayatırlarsa orada benim için bir sıkıntı baş gösterir.yazarlığıma silik atılmasını söyledim.bi boşluk yaşıyorum biraz ama olsundu doğru yol buydu benim için.
elemanın biri kabız oldum b.ku sezeryanla mı aldırıyım diye başlık açmıştı da herkes yorum yapıyordu birgün. pek bana göre bir yer değil galiba demiştim.
  • /
  • 2