inci sözlük

büyük bir çoğunluğun "işi gücü olmayan çirkin, pislik ipneler" şeklinde tanımladığı topluluk.
farklı bir boyuta geçiyorlar bu sözlükte, aslında hepsi başka diğer sağlam sözlüklerde düzgünce entry giren tiplerdir. severim inci sözlüğü. orada yazan arkadaslarımız da mevcuttur
sokak türkçesine epeyce kelime üretmişlerdir misal. panpa, liseli ergen, sikertme gibi
zamanında yazarı olduğum 15 yaşındaki kuzenimin de yazar olduğunu öğrendikten sonra yazmayı bıraktığım,her zaman bi sıkıntısı bi hacklenme problemi olan zamanın eğlenceli sözlüğü.twitter vakası dünya çapında büyük sükse yaratmıştı.
sonunda kitapları kendilerine yakışan bir yayınevinden * basıldı. piyasaya sürüldü. darısı bizim sözlüğe..
inci sözlük: insanlığa lanet ciciş baskı.
kıçımızı yırtsak da olamayacağımız sözlüktür. bir inci sözlük olmak kolay mıdır sanıyorsunuz?, " inci sözlüğe benzemeyelim, protestolardayım ben hıh " derken inci sözlüğü ezikliyor musunuz? kulaklarına gitmesin bizi fena kınarlar. yok oluruz. severim inci sözlüğü. türkiye de ekşiden sonra en bilinen 2. sözlüktür. tebrik edilesi.
kapanması söz konusu olan sözlüktür. kapanırsa üzecek olan sözlüktür de. ancak şöyle bir uzaktan bakıldığında '' incici lan bunlar yine bir dalavere vardır bunun içinde.'' demeden edemiyor insan. serkan inci' nin açıklamasıymış efendim.
--- spoiler ---

sikerim böyle sözlüğü de yazarları da. alın götünüze sokun inci'siz interneti. özgürlük olmadan nasıl nefes alacaksınız yaşayarak öğrenin kıymet bilmez orospu çocukları.

bu gece saat 03:00 de serverların şalterini indiriyorum.

inci sözlük, inciswf incicaps ve diğer sitelerimiz artık yayın hayatında yok. ve size yemin ederim yedekleri dahi siliyorum...

ananızı sikeyim ananızı.

--- spoiler ---

ccc serkan reyiz siker ccc
temel felsefe olarak kendime en çok yakın bulduğum ve hiç bir zaman entry girmediğim, geçirdiği yozlaşmaya rağmen hala da sevdiğim sözlüktür.
hazır kapanacekken ordan biraz yazar devşirsek fena olmaz. ortamlar şenlenir, ev ziyaretleri artar.. ayı sözlük dadından yinmez.

(bkz: inci sözlük ten yazar devşirmek)
ergen nüfusunu bünyesinde barındıran, her şeye küfür ile karşılık veren ilginç ve eğlenceli kısımları olan bir ekip.
2011 de insanlığa lanet adında bir kitap çıkarmışlardır.
5. nesil yazarlarından olduğum sözlük * sözlükteki yazarlar aslında normal insanlarda çaktırmıyolar *
2009 yılında kurulmuş bir sözlük ve toplam entry sayısı 81 milyondur. insan bilgi paylaşmıyor, sohbet ediyor. entrylerin büyük bir kısmı reserved, up up up gibi saçmalıklar.
ataerkil maşist faşizan erkek egemen kültürün tavan yaptığı, 'ama onlar da gomik insanlar' diyerekten savunulan, enerjilerini kadına hakaret boyutunda küfürlere veren, sozlukspot tabanlı üstüne üstelik 'com.tr 'uzantısı olarak resmiyetine kavuşmuş ki, com.tr alındığı vakit tüm anayasal kriterlere uygunluk gerektirir, demek ki anayasal uygunluğumuz buymuş dediğim, girip okuyup hayata ve hayatıma dair hiç bir şey kazandırmayan tahminimce yazarlık sürecinin kişinin olgunluğa ermesiyle bittiği sözlük sitesidir. amma giydirdim biliyorum ama aşağıdaki başlıklar bile abartmadığımı gösterir.

http://inci.sozlukspot.com/w/şu-kızdaki-...

http://inci.sozlukspot.com/w/dekolte-kon...

edit: sadece tasarımı ve başlıklara foto ekleme kısmı güzeldir. ayı sözlükten de güzel tasarım bekleriz.
birkaç erkek düşürdüğüm ama düşürmekle kaldığım site. güzel erkekler var burada. bir ara eşcinsel içerikli bir başlık açıp, birilerini bulmayı planlıyordum da hep unutuyorum. bir de ergen çok var.
adresleri eğer http://incisozluk.com.tr/ ise açılmayan sözlüktür.
  • /
  • 2