insanın kendisini kliplerde hayal etmesi

sık sık başıma gelen durum.böyle yolda yürürken,evde otururken,işte,sporda şurda burda.mesela az önce i will always love you şarkısını dinlerken,çok ünlü bir sanatçı olduğumu,para bende pul bende,çok yakışıklı olduğumu,milyonlarca hayranım falan olduğunu düşündüm.fakat bir türlümutlu olamadığımı düşündüm.sonra beni her türlü tehlikelerden koruyan korumamın,konser sonrası üzerime saldıran kötü niyetli insanlar tarafından benim narin vücudumun önüne geçip,kendisini hiçe sayıp,cesur bir şekilde kendisini siper ettiğini. kaslı,uzun boylu,yakışıklı korumama aşık olduğumu,hayatımın anlamının o olduğunu falan düşündüm.gözlerim falan doldu.şarkıyı ona bakarak söylediğimi hayal ettim.

sonra şarkı bitti..bende çay almaya gittim mutfaktan..öyle işte...
evet evet evet. bende klip çekmeliyim. dans edip sarkı söylemelıyım. evet.
ohaa ya whitney ölmeden önce yazdığım başlık...anam karının öleceği bir şekilde ayan olmuş bana...bundan önceki hayatımda ya büyücüydüm,ya kehanetçi...
hep yaptığım aktivite böyle çılgın bediş sikmiş gibi hayallere dalıyorum ohhhoo bacım öyleki albümüm billboard hot100 de 1 numara bende mtvde röportaj veriyorum sonra hop klibime bağlanıyoruz nedense kylie minogue slowu söylüyorum bi havuz var havuzda su yok insan yığını ben en tepelerindeyim mor bi kot giymişim skinny(bu götle nasıl olcaksa)kaslıyım bu arada uhhh ahhh orgazım sesleri şarkının introsu bitiyo giriyorum dokunmalar, hallenmeler, domalmalar gırla klibimde sonra vuup bitti.
içinde yer almak istediğim yegane klip. bir saniye bile görünsem yeterdi.

kendimi bu klipte başrolde düşünürüm hep.

ben yürüyüş yaparken arka fonda müzik varsa kendimi resmen victoria secret meleği olarak hissediyorum...hatta galiba sanırsam geçen gün bi amcaya yürürken öpücük attım.çok ateşliyim hıh!