katy perry

firework klibi ile içimizi ısıtan, kendini olduğun gibi kabul etmek ve cesaret temalarını işleyen klibi, bu zamana kadar izlediğim en güzel kliplerden biridir. çok başarılı parçaları olan dünya starı olmayı gerçekten hak eden sanatçı.
lgbti destekçisi şarkıcı, hillary clinton'a seçimler için destek vermiş ve çektiği videoda soyunmuştur.

https://onedio.com/haber/katy-perry-hill...
(bkz: firework)

http://ayilarock.ayisozluk.com/katy-perry-firework/
nicki minaj ile bir şarkı yapmışlar ki swish swish çok hareketli, bol basketbollu.


kısa saç bi hatuna bu kadar mı yakışır yahu.
son albumu ile plak sirketine zarar ettiren şarkıcı. valla ben baya sevmiştim yalan yok.
sanırım en sevdiğim popstar ve durun, eksilemeden önce niye bir anlatayım.

evet müzik olarak gaga, madonna vs ondan çok daha iyiler. evet şarkı yazabiliyor katy ama böyle 50 yaşındaki bir baba tarzında mizah anlayışı var. saçını da beğenmeyebilirsiniz ama ben pixie cut'ı kendisine çok yakıştırıyorum.

neyse niye seviyorsun dersen, son albümü witness'in promosyonu için witness live diye bir youtube special'ı vardı hatırlayan çıkar elbette. katy burada bir hafta sonunu (yani 72 saati) aralıksız youtube live'dan paylaştı. katy'i uyurken, kahvaltıda, birbirinden ünlü arkadaşlarıyla yemek yerken, rupaulla konuşurken izledik. benim için fantastik bir deneyimdi, hani black mirror episode'ları olur ya ondaymışım gibi hissettim kendimi.

işte hiç unutmuyorum ikinci günün (yani cumartesi) sabahında terapistiyle olan haftalık görüşmesi de paylaşıldı tabii. burada kilisede şarkı söylediği ve ilk başta kate hudson mahlası ile bir hristiyan pop albümü çıkardığı, daha sonra katy perry'nin patladığını, bu yüzden ailesiyle arasının muazzam açıldığını, daha sonra bir süperstar olduğunda barıştıklarını ama hala daha yeni ve olmak istediği sol görüşlü aktivist ile ailesini kızı imajları arasında nasıl arada kaldığını falan söyledi ve ağlamaya başladı. orada fanı oldum ben. arada kalan ve mükemmel olmayıp ona ulaşmaya çalışan defolu insanlar her zaman kendisine çeker beni o yüzden belki de

neyse ben thinking of you açayım bir.


zedd'le yaptığı yeni single'i 365 bugün itibariyle çıkmıştır. klibi bayağıı bayağı black mirror tadında, bol a.ı.'lı, alttan alta melankolili güzel bir video olmuş, bu yalnız şubat gecesinde beni hüzünlendirip sonra da buruk gülümsetmiştir.
eksiye hazırım değer, şarkı mükemmel zira.
zedd işbirliği ile oldukça sağlam, nakaratı ritmik açıdan gayet dinlenilesi ve klibi de bir o kadar kendini replay tuşuyla hevesli bir şekilde izlettiren 365 adlı teklisi dün hayatımı altüst eden ve bu tarzıyla yeni bir albüm çıkarmasını beklediğim zat-ı muhterem. yine yerlerdeyim.
bir süre pop'u domine ettikten sonra yanlış kararlar ve tembelliği nedeniyle piyasadan silinmiş şarkıcı.
şuurunu kaybettiğini düşünüyorum.
eski hit isimlerle çalışsa da olmuyor. bir ara biletlerinin neredeyse peynir fiyatına indiğini buna rağmen insanların konserine gitmeyi tercih etmediği yazılmıştı. herhalde en üzücü yok oluşlardan. bir diğeri de, tabii katy'nin hikayesiyle bir olmamakla beraber, kesha.
  • /
  • 3