katy perry

katy perry ile ilgili olayımı anlatsam kimliğim açığa çıkacağından yarı sessiz kaldığım başlık .
amerikan music dünyasının yeni orospularından. gözleri, sesi ve müziği güzeldir.
güzelliği dışında hiç bir özelliği olmayan abartılmış popçudur.şarkılarının tamamı yüksek doz autone içerir canlı performansı dinlenilecek gibi değildir.şarkıları evet beğenilir ve hit olur falan da o şarkıları sesi ortalamanın üzerinde olan kime söyletsen zaten hit olur.dans etmeyi bilmemektedir ki hareketli şarkılar yapan bir şarkıcı için ciddi eksikliktir.kısacası balon şarkıcıdır bir on yıl içerisinde silinip gidecektir piyasadan
stüdyo kayıtlarındaki başarısı canlı performansıyla ters oranda seyreden şarkıcı.
kıskandığım popçu. güzelliğini mi? benden daha mı güzel sanki. seksi vücudunu mu? bana da giydir o kıyafetleri, ver ışığı ben daha da seksi olurum, hoş şimdi de öyle değil miyim sizce? peki neyini kıskanıyorum. o teenage dream klindeki taş adam tarafından yatağa atılışını. kimbilir adama kendini yatağa attırmak için kaç para verdi klip adına? yoksa mümkün değil. *
ilk çıktığı, i kissed a girl zamanlarında gerçekten beğenirdim ama ondan sonra klasik bir amerikan müzik piyasının sözde farklı ama genelde aynı olan şarkıcılarından biri oldu. hele de bu son albümü, kötü değil ama sürekli dımdımdım elektronik temelli beatlerle fln hiç onu yansıtmıyor. hele o birthday'in nasıl bir fail olduğundan bahsetmiyorum.

halbuki nerede o teenage dream, bi last friday night
klip yönetmeni olmasa %60 lık sanat hayatı biter.
güncel pop müziğinden, giderek artık fabrika (pc!) işine benzettiğim için, hazzetmiyorum. zaten iki eleştiri getirdin mi fanlardan geri kafalı lafı yiyorsun. her neyse. perry'i dinlemesem bile şirin buluyordum: i kissed a girl, hot'n'cold falan insanın ayağını sallattıran şarkılar. kendisi görsel olarak yapaylaştıkça (kimileri için daha da güzelleştikçe) müziği de fabrika işine dönmeye başladı. başarısız, yeteneksiz demek yanlış. ama çoğu meslektaşına yapıldığı gibi aşırı abartıldığını düşünüyorum.
prism albümünden dark horse ile beklenenin de üstünde başarı sağlasa da devamında çıkan parçaların hiçbiri hit olacak kadar iyi değil. hepsi yavan, geçiştirmelik ufaktan katy'nin çöküşünün başlangıcı.

bkz : this is how we do -


renkli runklu 5644564 tane temalı kliple vasat şarkını kurtaramazsın gurrrll
firework klibi ile içimizi ısıtan, kendini olduğun gibi kabul etmek ve cesaret temalarını işleyen klibi, bu zamana kadar izlediğim en güzel kliplerden biridir. çok başarılı parçaları olan dünya starı olmayı gerçekten hak eden sanatçı.
lgbti destekçisi şarkıcı, hillary clinton'a seçimler için destek vermiş ve çektiği videoda soyunmuştur.

https://onedio.com/haber/katy-perry-hill...
(bkz: firework)

http://ayilarock.ayisozluk.com/katy-perry-firework/
nicki minaj ile bir şarkı yapmışlar ki swish swish çok hareketli, bol basketbollu.


kısa saç bi hatuna bu kadar mı yakışır yahu.
son albumu ile plak sirketine zarar ettiren şarkıcı. valla ben baya sevmiştim yalan yok.
  • /
  • 2