keanu reevesin saskin yuzu

yeni sözlük yazarı arkadaş, aramıza hoşgeldin. gelişiyle mutlu etti.

(bkz: askk)
aramızda yeni yüzler görmek ne hoş, bakın:
bizdeki örneği timuçin esen olan, böyle her an yüzünde sanki düşen uçağa bakıyomuş ifadesi olan insan modeli.
şu entrydekine benzer yüzden esinlenmiş yazar olmalı: (bkz:#73424)
düşük çeneme tahammül eden bir başka yazardır, kendisiyle tanışmak benim için bir şerefti.** iyi ki yazar olan yazarlardan biri. iyi ki tanımışım.
o sakin kabuğunun içinde fırtınalar kopan, ayı sever heteroseksüel.** zirve için büyük yardımı dokundu.**
çıtı pıtı bir yazarcan, adını sık sık duyup bi kaç kez telefonda konuşmuş olsam da yüz yüze görüşünce daha bi fazla sevdim kendisini *
sıkıntılı zamanlarımda sık sık dert yandığım, her defasında da bana katlaanbilen, bi kere bile olsun "aa, sen de hep aynı şeyleri diyosun" vs gibi tepkiler vermeyen** can dostum. çok telefonla haşır neşir olmayı sevmediğimi bildiği için kendisine mesaj falan attığımda " inanmıyorum, bu mesajını ömür boyu saklıcam" gibi sevimli tepkiler veren, duygusal, özlenen dost.
ayı sözlük birinci samsun zirvesinin demirbaşlarından. kendisine neden asla söyleyemeyeceğim bir nick seçtiğini halen algılayamadığım yazarcan. samsun zirvesi sayesinde tanıdığım çok değerli bir arkadaşım. her şey için teşekkürler umarım yakın zamanda tekrar karşılaşma fırsatı buluruz.
bugün beni son model arabasiyla yurdumdan alıp şımartan, sevgilimin yokluğunda * beni mutlu eden koruyup kollayan her daim sevdiğim sevgilimsi arkadaşım. * bugün benimle birlikte çıldırdığın için teşekkürler sini siviyirim.
şaşkın yüzünü bilmem ama, atletik vücudunu ve kalçalarını çok beğenirim.
aslında yakışıklı değil, bir melez güzelliği var herifte...