kendi kendine klip çekmek

sürekli yaptığım eylemdir. şarkı dinlemeyi çok seven biri olarak neden sevdiğimiz şarkılara klip de çekmeyelim değil mi ama ? yolda falan yürüken eğer beynimden klip çekiyorsam herşey farklılaşıyor bir anda. kendimi bir farklı yürürken; adımlarımı sert sert atarken, saçlarım slow motion savrulurken falan buluyorum. sigara bile bir farklı yanıyor, dumanı bir farklı çıkıyor o esnada.

moduna göre de değişiyor bu eylem. özellikle geceleri falan sokakta yürüyorsam daha karanlık taraf şarkıları için klipler çekerken adrenalin de artıyor tabi. bir de vapurların balkonları, gün batımları ve alttan trafik akarken üst geçitler çok güzel mekanlar klip çekmek için. bazen mekana da gerek kalmaz klip çekmek için hayal gücünüz yeterli olur. bu şarkıyı ben söyleseydim eğer söyle klip çekerdim şöyle dans ederdim diye.

seçmeli derslerimizden birinde bundan yaptırıyorlarmış. ciddi ciddi almayı düşünüyorum o dersi. hastalıklı bi düşünce gibi gelebilir. 'işin gücün yok mu oğlum?' diyebilirsiniz belki. ama bence sizde yapıyorsunuzdur. yapıyorsunuzdur di mi ? nolur yapın. yoksa aklımı falan kaçırdığımı düşünmeye başlayacağım. bu aralar years and yearsın worshipine klip çekiyorum kendimce. bakalım neler çıkacak?

sevgiler pierrot.