kinder surprise ambalajına gerçek yumurta koyan baba

psikopatın önde gidenidir efendim. internette dolaşırken rastladığım bu ibretlik videodaki hain baba o ambalaja çiğ yumurtayı sarıp çocuğuna veriyor. çocukluğumda her akşam kinder surprise almayan babamın eve girmesi kesinlikle yasaktı. bu kadar şımarık bir çocukmuşum kardeşim doğana kadar. bu videoyu izlerken aklıma ya babam böyle birşey yapsaydı diye aklıma geldi ama sonuçlarını ben bile düşünmek istemezdim. her ne kadar videodaki çocuğun hayal kırıklığı çok büyük olsa da izlerken yerlere yattım diyebilirim.

psikopat baba dedikleri bu olsa gerek.
çocuğunun hayal gücünün içine eden babadır.
çocuğuna hayatın acımasız gerçeklerini öğretmeye çalışan realist (!) babadır.
evet hayat sürprizlerle doludur. ama bu, sürprizlerin her zaman güzel olacağı anlamına gelmez.. civciv çıkabilir, kuş çıkabilir.. hatta bazen ayı bile çıkabilir...
şaka diyemiyorum resmen dalga geçmek.. birisi ağlarken yanıbaşında gülmek hoş olmasa gerek.. hele gülen baba ise çocuğun bilinçaltına neler kazındı kimbilir..
gerizekalı bir babadır. geberesice çocuğu ağlattın bari al kucağına sustur. mal herif, bir de götünü yırtarcasına gülüyor. aşağılık pislik. lanet olsun sana. bir de oradaki ortağına.
ne sinir bir velet şakadan anlamıyor, işin üstüne birde gerçek yumurtayla sürpriz yumurtayı ayırt edemiyor.
çocuk ağlarken ona gerçek bir kinder verdiğini umduğum baba. bu tip şakalar böyle sonlanmalı.
hayat boyu yumurta yememeye sebep olacak babadır.
hem besleyici hem de beklersen civciv çıkar demek isteyen babadır.
epey doğaldır zatı muhterem.
aslında "yumurtanı yersen sana sürpriz yumurta alıcam" demesi gereken baba.