kısa kollu gömlek

büyükler giyince babalarına özenen çocuklar gibi duruyorlar. bir de omuzlarda şeritli olanları felan var böyle komutan babasını görüp ağlayıp zırlayarak gömlek istemiş bebelere dönüyor koca koca embesiller.

genelde çoğu insanın kolları ince olduğu ve boşluğu doldurmadığı için, kısa gömleklerin uç kol kısmı (dirsek seviyesi) yanlara doğru açılır giyildiğinde. buda giyen adamı dar omuzlu/çelimsiz gösterir. dar omuz, pek çok insan için anti-libido ilacı gibidir. pipi kalkmaz, kuku ıslanmaz. yapmayın, kısa kollu gömlek giymeyin. giyenlere dondurma alın çilekli ve çukolatalı yalasın çocuk.
uzun kollu gömlek giyip kollarını katlamak daha hoş bir görüntüdür bence. uzun kollu gömleklerimi çıkar sebastiyan!
resmen libido katili. acayip eğreti duruyor erkeklerde.
takım elbise içine giymeyiniz. yapmayın bunu. vergi dairesinde emekliliğini bekleyen memur gibi nedir o öyle!
bunların rüzgarda yelken gibi açılan kolluları gerçekten korkunç.
latin mafya üyeleri gibi sadece en üst düğmeyi ilikleyip geri kalanını açık bırakırsanız ayrı bir cazibesi vardır ama.
yelken kol gerçekten çok kötü ama içindeki kalın ise her türlü gideri vardır. yine de illa kısa kol ve yaka olacak ise* polo yaka tercih edilmelidir.
uzun kollu sıkı gömlek seksiliğinden mahrum gömlektir.
aslında keten yada aşırı ince kumaştan olanları denize giderken şort üstüne tatlı duran zaman zaman benimde kullandığımdır. amma velakin kumaş pantolon üstüne aman efendim kot pantolon üstüne ıııyy evlerden ırak dediğimdir.
1. linkteki gibiyse kör olaydım da görmeyeydim dedirtir.
2. de ki ise gözlere bayram ettirir.

http://ayisozluk.com/lnk/bos
yakışır çoğu kişiye...
şu an üzerimde olandır umarım yanarak ölmem.
valla yeri geldiğinde gayette giyiyorum. kısa kollu tshirt giyiliyor da gömleği neden giyilmiyormuş. ne farkı var birinde daha fazla delik var diye niye hor görüyorsunuz garibi. ayıp değil mi. adsfadfs.
bu gömlekler tedavülden kalkmamış mıydı ya? ben sadece uzun yol şoförleri ve kahvehaneye giden dayılar giyiyor zannediyordum. kısa kollu gömlek giyen kişi altına kapri ve sandalet ile kombinliyordur. amanın dostlaaaar....
neden kamyon şöförleri dışında kimsenin üstünde görmüyorum diyordum.meğerse oda moda kurbanıymış.