kısmetse olur

en son bağımlılığım. sanırım birkaç hafta önce başlayan, bbg ile gelinim olur musun'un çocuğu olsa aynı bu tatta olacak yarışma programı. kızlar ve erkekler evi olarak iki ayrı evde 7-8er aday ile bitmekbilmeyen bir beyinfırtınası yaşatan efsanevi bir yapım. tahminen kanal d her kanalda türeyen izdivaç programlarına karşın bu fikirle geldi ve her ne kadar program avamlıktan sürünse de ciddi bir izleyici kitlesi oluşmakta, keza adayların da öyle.

mesela dövmeli bir kızımız var, ayça. böyle atarlı, giderli, emre de emre diye kendini duvarlara vuran bir kızımız. sonrasında voleybolcu, ciyak ciyak "ne ayaksın abiiğ" diyen ceyda var, bir ara milf bi abla vardı ama sanırım elendi. ilk başlarda kendisini blair waldorf sanan sarışın başka bir kız vardı, o da elendi tabi. sonra iki tane yeni kız geldi allah allah iki ev de karıştı; kızlardan biri "kocamın arabası olsun evi olsun benim alışveriş, çanta paramı ödesin" minvalinde bir kız online okuduklarımdan. sonra pilates daniela var ki böyle elalem menemen çırparken kız orda pilates topuyla nefes çalışıyor falan ilginç. demet diye evin büyüğü, fox kids dizilerinden fırlamış gibi eksantrik giyimli bir abla var.

erkekler evine gelince: bir tane tankut diye amerika'da yaşamış sörfçü kılıklı masör bir abi var, bizdeki masörler gibi değil yalnız gerçekten masaj terapisti kendisi. sonrasında orta yaşlı, sürekli slim fit gömlekle gezen bir abi var. bir iki tane hipster sakallı, genç stallin saçlı çocuk vardı. ha bir de uğruna her gün kavgalar yaşanan, ağır abi, erkek'in tanımı serhan var ki... kendisi "kadın dediğin benim kurallarıma uyacak, dediğimden çıkmayacak" minvalinde bir bey. bir tane koltuğu var, koltuğuma kimse oturamaz diye koltuk sevdasından çıldırmış.

ha bir de sonradan katılan, eser var ki, oy dağlar dağlar... böyle "amerikan geldim okey? ouv yea" konuşması, dozunda kaslı ve dövmeli vücudu ile yarışmayı gitgide izleme sebebi.fragman -
o iş olmaz ben size söyleyeyim. kısmetse olur işi yokuşa sürmektir, oluruna bırakmaktır. kısmetse olur kardeciliğin bile boku çıkarılmış halidir.
cumartesi günleri saat 16da kanal dde haftanın finalini yapan tv showu
cumartesi günleri saat 16da kanal dde haftanın finalini yapan tv showu
kanal d de bulunan pazarlama programı ayy pardon eş bulma programı
son derece kürden tipler ve kürden aşk senaryoları barındırsa da olağanüstü derecede götten gündüz kuşağının en nadide parçalarından biri olan, yer yer kahkaha attıran, damat evinde dahi aplalar barındıran show programıdır.

diğerleri için;

(bkz: titiz misin?)
(bkz: gelin evi)
biri bizi gözetliyor'un görgüsüzce big brother olarak ekranlara geri döndüğünü duyan yapımcılar durur mu, nihayet kurtulduk dediğim realite evlilik programları da yeniden hortladı. son örneği de bu! bence bir adım öteye geçip, halvetleşmelerini de gösterseler bir farkları olurdu. ama nerde tülinim nerde canerim bunların hepsi feyk! *
içinde bir adet (yalandan olması kuvvetle ihtimal) abd kırması bir yahuşuklu barındıran reality show. eser west adındaki bu çocuk dövmeleri, sakalları ve uzun boyuyla her gördüğümde allahu ekber wuhuuu diye çığlık atmama neden olmaktadır. bunun dışında haftanın finalinde gelin adaylarının giydiği kıyafetleri en son 80'li yıllarda adana'daki sünnet düğünlerinde görmüştüm*.
evde otururken sıkıldığım dönemde arada bir zap yaparken biraz göz ucuyla bakındığım program. yalnız senaryoyu kim yazıyorsa inanılmaz kötü. kim kime atlıyor belli değil gerçekten. serhan da serhan diye maço sever oldu birden hepsi , şimdi tahttan o da indi sanırım , en son eser favoriydi. uzun zamandır izlemiyorum ama o dövmeli abla da sevgilisini terkediyordu en son izlediğim zaman
ayrıca facebookta bir grup var kısmetse olur entrikaları diye orada iki hafta önceden tüm olacakları yazan bir troll var haberiniz olsun.
zamanı geçmiş.artık günümüz dünyasında yapılmaması gereken.amaçsız bir program.
kurgudan ibaret programdır. youtube'da yarışmacılarla ilgili ifşa videoları dönmektedir, zira hepsi ajans kayıtlı oyuncu ve mankenlerdir. geyiğine izleyin tabi ama kendinizi bu kurmacaya çok fazla kaptırmayın derim.

son olarak eklemek istediğim: lezbiyen versiyonunu yapsalar izlemelere doyamam *
programa nine gibi bir kadın girmiş. türk örf ve adetlerinden bahsediliyor, eğer örf adetimiz buysa susuyorum.
evet aynı zamanda gece tekrarını izlediğim program.
şimdinin işte benim stilim eski bu tarz benim deki yılmaz morgül'e benzeyen tuğçe katılmış. aaa ben şok.
son katılanlardan barış adlı çocuk yakın arkadaşım. oyuncu cast ajansından programa girdi. yapılacaklar ve söylenecekler önceden metin halinde ellerine veriliyormuş. barış daha önce yığınla best model yarışmasına da katılan bir çocuktu. bu da böyle bir bilgi olsun.
yenisi “aşkın gücü” ekiyle yayınlanmakta. göz kanatır cinsten karakterler mevcut.
varoş turnusolü program. çevrenizde bu programın fanı olan kişileri barındırmamanız kendinize saygınız için yapabileceğiniz eylemlerden biri olabilir. alakasız her yerde karşıma çıktıkça midem bulanıyor. bir youtuber bunun incelemesini yapmıştı mutlaka izleyin. kültürel yozlaşma denilen şeyin canlı örneği.
napıyorsun ya salak mısın burnum estetikli