kruvaziyer gemisinden koli nasıl ayarlanır

merhaba arkadaşlar.
malumunuz ülkemize artık kruvaziyer gemileriyle turistler gelmekte. gemide konaklayıp çıkıp gezip akşam gemilerine dönüyorlar. bende yer var ama gelmedi. ben geleyim dedim ama olmaz dedi. şimdi ben çok araştırdım biz gemiye girebiliyor muyuz diye çünkü çocuk cevap vermedi. hatta dün öğleden sonra hava açınca çıktım galata porta yürüdüm oradaki güvenliklere sordum gemiye dışarıdan misafir alınıyor mu diye ama anlamadılar sen tatile mi gitmek istiyorsun falan dediler. lgbtiler olarak o gemilere nasıl gireriz bilen var mı aranızda?
bir doymadınız be yazık .
açılın ben turizmciyim. o gemilere misafir olarak binmeniz mümkün değil maalesef. gümrük prosedürü işliyor limanlarda. otel odasına koliye gitmek gibi basit değil süreç çünkü gemiye bindiğiniz an yurtdışına kaçma ihtimalinizi kontrol altında tutamazlar. gemi seyahatindeki kitle genelde ölmeden önce son bir dünya turu yapayım dayıları olduğu için de yaş teyidi almadan çok da heveslenmemek gerekir.
allah almasin. pazartesi sabahi, kasvetli, yagmurlu, ofiste bunalmisim, senleneyim, diye tikladim, kruvazorden yalcin, seksi bahriyelilerin birbir avlandigi hikayeleri okurum diyene, kitipiyoz transatlantik insanlari cikti.