kurtuluş son durak

6 ocak da vizyona giren, belçim bilgin, demet akbağ, asuman dabak gibi oyuncuları olan dram-komedi türünde bir film.. psikolojik ve fiziksel şiddet gören kadınların bir araya geldiklerinde neler yapabileceklerini gösteriyor.. dram kısmı filmin mesajında yatsada kahkalarla güldüren hoş bir film olmuş. biraz gülmek, gülerkende düşünmek için iyi bir öneri olabilir.
demet akbağ, asuman dabak ın yanında nihal yalçının oyunculuğu tavan yapmıştır, güzel sesi de cabası. güldürmek için bir bakışı yeterli sadece. sırf onun için bile izlenir. ahmet mümtaz taylan için söylenebilecek pek bir şey yok, çok iyidi. tavsiye edilir. <br> <br> uyarı: film herhangi bir sosyal mesaj verme sorumluluğu altına girmemiştir bu durum yönetmen ve oyuncular tarafından belirtilmiştir, karakterler derinlemesine incelenmemiş, yüzeysel bir bakış vardır. usta oyuncuların büründükleri karakterler yeterince fikir veriyor zaten bir komedi için. kült bir film yahut mesaj kaygısı içeren bir film beklentisi ile izlenilmemesi gereken bir filmdir. gülmek için bire bir, yalnız ciddi bir irdeleme gerektirdiğinde filme kulp takacak bir çok şey bulunabilir.
güzel bir filmdi ayrıca dikkat bear içerir (bkz: ahmet mümtaz taylan)
ne zaman geleceksin birakipta karini, olmak istiyorum bnde evimin hanımı nidasi ile nihal yalcina bir kez daha vurulduğum filmdir.