liberal demokrat parti

seçim barajı zımbırtısı olmasaydı oy vereceğim partiydi. şu an ne yazık ki islamcı liberal, faşist liberal, tatlı su solcuları ve faşist solcular arasında seçim yapmak zorundayım. böyle ülkenin...
ask.fm sayfasına sahip çok mantıklı parti. özellikle eşcinsellik hakkındaki görüşleri sayesinde oy vermeyi ciddi ciddi düşünüyorum. yalnız şöyle bir şey var ki birçok sorunun çözümünü sivil topluma bağlamışlar. türkiyede'ki toplum bırak sivili, toplum bile olmaktan uzak olduğundan biraz ütopya gibi geliyor bu vaatler.
http://ask.fm/liberaldemokrat
bir de eğitim ve sağlık gibi iki hayati öneme sahip kurumun fırsat eşitliğinden uzak olmasını yediremiyorum. bu yüzden sosyal liberalizm deyip çekiliyorum.
yine de türkiye'deki her partiden samimi partidir, unutmamak lazım.
seçim barajı saçmalığı olmasa kesinlikle oy vereceğim partidir. erken seçim ile ilgili attığı tweet yarmış krize sokmuştur.

(bkz: desteklediğim siyasi tavır)

http://twitter.com/LiberalDemokrat/statu...
türkiye gibi bir acıların ülkesine iyi gelebilecek mizahta siyasi parti. mizahi anlayışları kadar fikirleri de oldukça genç ve sağlam. "daha seçim afislerinin taksidi bitmedi" den sonra "ceketimizi satarız yine de seçime gireriz" demişler, adamsınız